Yesworldtraveliga Marokosse

Kas keegi reisinud Yesworld Traveli kaudu Marokosse. Kas see firma on usaldusväärne?

See tundub nii uus firma. Käia ära ja anna teada!

Kui see http://trip.ee/content/reisikorraldajad-ja-burood/yes-travel-ou-palju-kahtlusi-sellise-firma-vastu.html on ssesama, siis mingit aimu juba saab.

Kui ei, siis edu originaalsete brändide loomisel, lugupeetud ettevõtjad.

Soovitan mitte selle firma teenuseid kasutada, tean omast kogemusest Nad ei vastuta mitte millegi eest . Pandi meid 2* tärni hotelli Agadiris, kus solk jooksis kraanikausist varbale,polnud käterätte ,pesuvahendeid, lisaks prussakad. Ainuke vastus kogu selle kupatuse kohta- meie ei teadnud, Ei võetud asja parandamiseks midagi ette, täiesti süüdimatu käitumine ja reisi juhtimisest ja infost ei tasu rääkidagi -kuuled natuke suvalist usupropagandat Isegi linnaplaani ei antud. Üks raha raisakmine. Enne organiseeri ise endale reis , pane hotellid ja lennupiletid kinni interneti vahendusel, siis tead mille eest maksad.Selle firmaga on see lõbu, et ainult maksad, ja puhkuse asemel saad sokiteraapiat.

Meie käisime selle firmaga aprillis ja olime 14 päeva, gruppi suurus oli 14 in. Nägime ja käisime huvitavates kohtades, saime käia ka kohalikes eri linnades , eri peredes mis oli väga huvitav kogemus. Meie ööbisime poolpansionis ja olid väga korralikud. Meie grupp jäi väga rahule. Niipalju kui inimesi niipalju ka arvamusi, ütlen mina

Kõike head soovides