Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast California linnadesse al 372€
17. mai 2022 16:58

Turkish Airlines pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Californiasse! Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 372€ eest ning saadaval on soodsaid lennupileteid oktoobrist kuni märtsi lõpuni. Lennupiletite hinna sees on ka 2 ühikut äraantavat pagasit. Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Kõikidel väljaotsitud näidiskuupäevadel on minnes pikem ümberistumine Istanbulis, mille puhul Turkish Airlines annab tasuta öömaja (täpsemad tingimused SIIN). Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri.

Võimalik on valida ka lend ühte linna ja tagasilend teisest linnast. Selliste lennupiletite otsimiseks sisesta soovitud linnad ja lennukuupäevad skyscanneri multi-city otsingusse.

Näide:

Tallinn-Los Angeles//San Francisco-Tallinn al 397€

10.10-27.10

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Californias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

LENNUPILETID TALLINNAST CALIFORNIASSE

Tallinn-San Francisco-Tallinn alates 390€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

Tallinn-Los Angeles-Tallinn alates 372€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased