Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Sansibarile alates 532€

KLM koostöös airBalticu ja Kenya Airwaysiga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Sansibari saarele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 532€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab mais-juunis ning ka septembris-oktoobris. Lennupiletite hinna sees on nii äraantav pagas (kuni 23kg) kui toitlustamine lennufirmade pardal.

Seiklejatele on saadaval veelgi atraktiivsema hinnaga (alates 459€) open-jaw lennupiletid alustamaks oma Tansaania reisi Kilimanjarost ning tegemaks tagasilend Sansibarilt. Sellisel juhul on ka saadavus tunduvalt parem sest sooda hinnaga lennupileteid leiab alates mai algusest kuni detsembrini välja. Tõime allpool välja ka väikse kuupäevavaliku.

Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri aga meie soovitus on minna KLM.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt.

Vaata ka:

Hotellipakkumised Sansibaril

Parima hinnaga majutuse Sansibari saarel ja mujal Tansaanias leiad läbi hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka näidispakkumise hotellihinnast veetmaks kümne päevane puhkus Sansibari saarel vahemikus 27.05-06.06. Lennupiletid leiad allpool olevast kuupäevavalikust.

Meie soovitus:

Tuba kahele selles suurepäraste reitingutega SPA hotellis maksab kümneks ööks vaid 526€ ehk 263€/per person. Lisanfo ja broneerimine

LENNUPILETID TALLINNAST SANSIBARILE

Tallinn-Sansibar-Tallinn alates 532€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine KLM.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles (hinnad alates 542€)
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsaimaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse KLMi koduleheküljelt

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

OPEN-JAW VARIANDID

Alusta oma reisi Kilimandžaarost ning tee tagasilend Sansibarilt. Huvi korral on võimalik alustada reisi ka Kilimandžaaro asemel näiteks Nairobist(Keenia) või Dar es Salaamist.

Tallinn-Kilimandžaaro//Sansibar-Tallinn alates 459€

Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid on saadaval otse KLMi koduleheküljel