Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tenerifele alates 194€
9. juuni 21:24
Tenerife
Rannapuhkus

SWISS koostöös Lufthansaga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Kanaaridele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tenerifele on saadaval alates 194€ eest. Kõik allpool väljatoodud lennud on kiirete ümberistumistega kas siis Frankfurdis ja/või Zürichis.

Kui sind huvitab eluolu Tenerifel, siis vaata ka Tenerife24.ee

Vaata ka:

Rendiautode pakkumised

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse Tenerife (TFS) lennujaamast leiab üles suurimast autorendifirmade portaalist Rentalcars.com

MAJUTUSPAKKUMISED TENERIFEL

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse Tenerifel või mujal Kanaaridel, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki.

LUFTHANSA GRUPI LENNUPILETID TENERIFELE

Tallinn - Tenerife - Tallinn alates 194€

  • Soodsad lennupiletid on reisimiseks kuni uue aasta maini.
  • Lennud on ühe kiire ümberistumisega
  • Kõik allpool lennupiletid on hinnaga kuni 300€
  • Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Skyscanneri, aga meie soovitame osta lennupiletid otse lennufirma SWISS.com kodulehelt kuskil 5-10€ võrra kallimalt.

Pakkumise avaldamise hetkel on kõikidel meie poolt välja toodud lennukuupäevadel saadavus olemas. Kuna soodsa hinnaga lennupiletite saadavus on piiratud, siis võib juhtuda et meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel võivad olla hinnad juba muutunud.

Hinnanäide Skyscannerist:

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased