Edasi-tagasi lennupiletid talvel Tallinnast Cancuni alates 302€

Lufthansa koostöös Star Alliance lennufirmadega pakub jätkuvalt soodsa hinnaga lennupileteid Mehhikosse, Cancuni. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Cancuni on saadaval alates 302€ eest ja alla 450€ lennupileteid leiab kuni 2022 aasta aprilli alguseni välja. Otsisime välja vaid mõned näidiskuupäevad sügiseks ja talveks. Soodsaimate lennupiletite miinuseks on soodsate hindade puhul üldjuhulümberistumine mõnes USA või Kanada linnas aga leiab ka ühe ümberistumistega lende üle Frankfurdi ja Viini. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid paarikümne euro võrra kallimalt.

NB! Suurepärase hinnaga lennupileteid leiab ka jõulude-aastavahetuse perioodiks ning soodsate hinnaga lennupiletite arv on igal lennul piiratud!

Loe ka Tripi foorumist:

Vaata ka:

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

LENNUPILETID TALLINNAST MEHHIKOSSE

Tallinn-Cancun-Tallinn alates 302€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles (hinnad alates 349€)
  • Kui soovid veel kuskil mõnevõrra soodsaimaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse Lufthansa koduleheküljelt

Toome allpool välja mõned näidiskuupäevad, kus lennupiletite hinnad on alla 450€. Saadavust leiab ka teistel kuupäevadel.