Edasi-tagasi lennupiletid Turkish Airlinesiga Tallinnast Phuketile 475€

Turkish Airlines pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Taisse, Phuketile. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval 473€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab novembris-detsembris ning alates märtsist kuni juuni alguseni. Vältimaks pikka ümberistumist Istanbulis on võimalik ka tagasilend teha Bangkokist. Tõime allpool välja ka näited.

Tulenevalt lennuplaanist on tagasiteel vältimatu pikem transiitpeatus Istanbulis. Enam kui 12h ümberistumise puhul pakub Turkish Airlines tasuta öömaja ning transfeeri väga headesse hotellidesse Istanbulis. Kuna nende lennupiletite puhul jääb enamjaolt lendude vahele ligi 15h, siis kvalifitseeruvad kõik meie poolt leitud lennupiletid Turkish Airlines tasuta öömajale Istanbulis. Kuidas saada tasuta hotellituba lennufirma kulul, loe teemast Turkish airlines ja tasuta ööbimine ning vaata ka uudist Turkish Airlinesi tasuta öömaja kohta

Kui oled minemas Phuketile või Krabile, siis on sul võimalus avastada Taid eesti keeles. Phuketi saarel elav Jens paradiisisaarelt korraldab trippe ja rännakuid, mis avavad sulle Tai eksootilisuse ja eheduse paradiisisaartest troopilise vihmametsani… Taimaast lähemalt saad lugeda veel tema Paradiisisaar.ee lehelt.

Hotellipakkumised Phuketil
Varakult ette broneerides leiab hea hinnaga majutust läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee

LENNUPILETID TALLINNAST PHUKETILE

Tallinn-Phuket-Tallinn 475€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Momondo.ee

OPEN-JAW VARIANT

Väldi pikka ümberistumist Istanbulis ning alusta oma reisi Phuketi saarelt ja tee tagasilend Tai Kuningriigi pealinnast Bangkokist. Selliste lennupiletite otsimiseks tuleb minna Skyscannerisse ning otsida lennupileteid läbi "multi-city otsingu"

Tallinn-Phuket//Bangkok-Tallinn 469€

Toome välja vaid mõned näidiskuupäevad. Otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri