Edasi-tagasi lennupiletid talvel Stockholmist Krabile alates 539€
8. nov 2022 17:09
KrabiTai
Eksootika

SWISS koostöös Bangkok Airwaysi ja Thai Smile-ga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Taimaale. Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Krabile on saadaval alates 539€ eest ning saadavust leiab alates detsembrist kuni maini 2023. Miinuseks on osadel kuupäevadel päevasel ajal pikem ümberistumine Zürichis ja/või Bangkokis. Lennupiletite hinnas sisaldub ka äraantav pagas. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Momondo.ee

Kui tahad rohkem uurida Tai kohta, siis uudista ja loe paradiisisaare Jensi Paradiisisaar.ee lehte. Kui oled minemas Patongi, siis eestlaste õhtused kogunemised toimuvad selles baaris.

Vaata ka:

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Krabil

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Krabil või mujal Tais, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID STOCKHOLMIST KRABILE

Stockholm-Krabi-Stockholm alates 539€

NB! Soodsa hinnaga lennupiletite arv on piiratud. Meie poolt otsitud pakkumisel olevad lennukuupäevad on kontrollitud pakkumise tegemise ajal. Suure huvi ning soodsaimate piletite arvu piiratuse tõttu võivad piletid osadel kuupäevadel olla välja müüdud ja seetõttu hinnad erineda.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased