Qatar Airwaysi kampaaniahinnad Helsingist! Näiteks lennupiletid Balile 430€, Nepaali 434€, Maldiividele 551€
30. aug 2017 13:28

2017 aastal maailma parimaks lennufirmaks tunnistatud Qatar Airwaysil algas kampaania lendudele Helsingist! Kampaania kestab kuni 07.09.2017 ning soodsad lennupiletid on saadaval lendamiseks kuni juunini 2018. kõige soodsamad piletid on leitaval Helsingist Balile, kuid leiab ka väga hea hinnaga lennupileteid ka näiteks Nepaali, Bangkokki, Singapuri ning mujale.Kampaaniapakkumised leiad üles Qatar Airwaysi kodulehelt

Otsides pakkumisi võivad mõned ümberistumised tähendada päeva veetmist Dohas. Hea uudis on see, et alates augusti algusest on Katar eestlastele viisavaba.Loe Trip.ee uudist: Katar nüüdsest viisavaba

Muide, alates sügisest hakkab Qatar Airways Helsingi ja Doha vahel lendama Boeing 787 Dreamlineriga. Hetkel kasutab Qatar Airways Airbus A320 lennukeid.

ReisikindlustusReisikindlustusega oled reisiüllatusteks alati valmis. Sõlmi leping PZU e-poes  ja saad kuni 15% soodustust!

Lennupiletite ostmiseks on laias laastus kaks varianti. Meie soovitus on otsida endale soodsad lennupiletid üles otse Qatar Airwaysi kodulehelt ning kui huvi säästa 20-30€, siis kasutada Qatari lehelt leitud kuupäevade otsimiseks Momondot.

Näidispakkumised:Piletite otsimiseks kliki pildil

Soodsaima hinnaga lennupiletid leiad üles Qatar Airwaysi kodulehelt

HotellipakkumisedParima hinnaga öömaja leiab üles läbi hotellide hinnavõrdlusportaali HotelsCombined.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased