Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Koh Chang'ile al 634€
21. juuni 2023 20:30
Koh Chang
Rannapuhkus

Lufthansa pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid sügiseks ja talveks Tai Kuningriiki. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Koh Changile on saadaval alates 634€ eest. Saadaval on väga hea valik soodsaid lennukuupäevi ning hinnas sisaldub ka äraantav pagas. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles otse Lufthansa kodulehelt.

Kui tahad rohkem uurida Tai kohta, siis uudista ja loe paradiisisaare Jensi Paradiisisaar.ee lehte. Kui oled minemas Patongi, siis eestlaste õhtused kogunemised toimuvad selles baaris.

Vaata ka:

Hotellipakkumised Koh Changil

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Koh Changil või mujal Tais, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID TALLINNAST KOH CHANG'ILE

TallinnTrat (Koh Chang) -Tallinn alates 634€

Lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Trat (TDX)

Toome välja näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased