Ümbermaailmareisi lennupiletid suvel algusega Tallinnast 943€

Toome tripikateni idee, kuidas saab suvel teha pikema kahekuulise tripi ümber maakera 943€ eest. Meie poolt välja toodud reis algab mai lõpus ning kestab kaks kuud. Selle ühe reisi vältel külastad sa nii Norrat, Taid, Indoneesiat, Malaisiat, Hawaid, San Diegot, Los Angelesi ning ka Barcelonat. Meie poolt välja toodud kuupäevad ei ole kivisse raiutud, sarnase hinnaga kuupäevi leidub ka teisigi ja pigem on tegemist ideega. Vahelt võib ära võtta näiteks Idoneesia ja asendada see mõne muu sihtkohaga.

Reisikindlustus
Sõlmi reisikindlustus PZU e-poes ja saad kuni 15% soodustust! Vaata pakkumist siit

Tallinn-Oslo 38€
Alusta oma reisi Norra pealinnast Oslost. Imetle mõned päevad Norra fjorde ning siis väljub Norwegiani otselend Bangkoki suunas. Lennupiletid Tallinnast Oslosse leiab sarnase hinnaga pea, et igal päeval.


21.05

Oslo-Bangkok 141€
Tegemist on vihmahooaja algusega. Loodus on lopsakam ning valik on sinu, kas lähed mõnele saarele või näiteks Põhja-Taisse.

23.05

Bangkok-Bali 56€
AirAsia lendab Balile iga päev. Kui ei taha Tais pikalt olla, siis saad ka varem Indoneesiasse lennata. Soodsaimad lennupiletid leiad AirAsia kodulehelt

Bali-Kuala Lumpur 38€
Balil on juunis niiöelda kuiv hooaeg. See tähendab ilusat ilma ning ohtralt päikest. Kola ringi nii Balil kui ka kõrvalasuvatel saartel ning siis lenda mõneks päevaks Kuala Lumpurit avastama. Soodsaimad lennupiletid leiad AirAsia kodulehelt

Kuala Lumpur-Honolulu (Hawai) 227€
Külasta Malaisia pealinnas olles nii Petronase kaksiktorne, Batu koopaid ning naudi mitmekülgset kööki. Edasi toimub Kuala Lumpurist lend üle Osaka Honolulusse. Soodsaimad lennupiletid leiad AirAsia kodulehelt

Honolulu-Lihue 62€

Vaata ringi Oahu saarel ning siis põika läbi ka Kauai saarelt. Hawaiian Airlines pakub lennupiletit nende kahe saare vahel 62€ eest ning pea et kõikidel päevadel.

02.07

Lihue-San Diego 143€
United pakub hetkel võimalust lennata Lihue'st San Diegosse üle Los Angelese vaid 143€ eest. Reisides käsipagasiga võid San Diego vahele jätta ja minna maha Los Angeleses.

09.07

San Diego-Los Angeles 12€
Lennupiletid sellel marsruudil on üsnagi krõbedad 55 minutilise lennu eest. Soovitame kasutada hoopis mugavat bussi San Diegost Los Angelesse. Saidilt Greyhound.com leiad bussipiletid üles vaid 14USD ehk 12€ eest.

Los Angeles-Barcelona 135€
Odavlennufirma Level pakub hetkel lennupileteid Los Angelesest Barcelonasse vaid 135€ eest. Lõpeta oma ümbermaailmareis Vahemere äärses Barcelonas ning lenda tagasi suvisesse Eestisse.

15.07

Barcelona (Girona) - Tallinn 91€
Otselennu Barcelona kolmandast lennujaamast leiad Ryanairiga üles 91€ eest. Kuupäevaks 21.07

21.07

Hotellipakkumised

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee. Parimate pakkumiste leidmiseks tee hotellibroneering võimalikult varakult!

Marsruut

Tallinn-Oslo

Oslo - Bangkok

Bangkok - Bali

Bali-Kuala Lumpur

Kuala Lumpur-Honolulu

Honolulu-Lihue

Lihue-San Diego

San Diego-Los Angeles

Los Angeles-Barcelona

Barcelona-Tallinn

LENNUPILETITE HIND KOKKU 943€