35.a naine otsib reisikaaslast Aasia, Ameerika jne.

Aasia
Kesk-Ameerika

Reisidel meeldib olla pigem aktiivne - muidugi rannas/bassu ääres on mõnus lebotada, aga tervet puhkust nii mööda saata ei ole minulik. :)
Meeldib ringi käia, maad uudistada. Õhtuti meeldib käia väljas - kohvikus istumas või kuskil, kus tuleb elavat muusikat.
Puhkus minu jaoks on seiklus, pakkumistele peab avatud olema. Olemuselt olen spontaanne ehk vahva on ette planeerida, kuid kui jooksvalt tekib hea idee, siis tuleb sellega kaasa minna. :)
Samas ma ei eelda, et alati peab nagu sukk ja saabas koos käima. Kui ikka üks tahab rannas olla ja teine hotelli toas, siis mind ei heiduta eraldi olemine. Peaasi, et mõlemate poolte jaoks see ok on. :)

Reisikaaslasena eelistan naisterahvast. :)

Sihtkoht võiks olla Aasia, Kesk-Ameerika...vaataks, kuhu saab hea hinnaga lennupiletid.

Jaanuaris Tai ei paku huvi? Ise olen minemas ja alustuseks põhja-taisse. Siit äralend 9 jaanuaril

Heihei :) Meil ka abikaasa plaan kuskile seiklema minna. Filipiinid? Tai?


Midagi sinist, samas rohelist, midagi rannaääres, samas ka džunglis. Sihuke põnev, samas ikkagi puhkus. Midagi kindlat me ära veel pole otsustanud ja kui kellegi kampa veel saaks oleks ju kindlasti huvitavam ja vahvam.

Hei, millal reisida sooviksid? Mis vanuses kaaslased sobivad? Mul on enda tuttavad kõik tööl või pole võimalik reisida. Mina stardiks jaanuari esimesel nädalal! kirjuta mulle facebooki kui on huvi!