trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Tahan jagada oma positiivset kogemust firmaga Flagito.

Üle aasta tagasi canceldas Aeroflot minu lennu ✈️ Bangkok'i (väidetavalt tehniline rike) ja sain oma piletiraha lennufirmalt ilusti tagasi. Selgus, et mul on ka õigus lisaks saada hüvitist ja kui esimene firma peale paari kuud pusimist tunnistas selle lootusetuks, siis Flagito juristid jonni ei jätnud ja täna oli see päev, kui sain ülipositiivse üllatuse osaliseks - Aeroflot maksis välja kompensatsiooni!

Nii, et kel samalaadne mure, siis soovitan seda firmat - FLAGITO.

Soovitan Flagito firma teenuseid! Nad tegelesid minu juhtumiga üle aasta ja täna sain positiivse lahendi. Kui eelnevalt pöördusin nende konkurendi poole, kes peale paari kuud pusimist loobus nõudest ja arvas, et see on lootusetu, siis @flagito inimesed võtsid üle ja täna oli minu jaoks pidupäev! :D

Kuna teil plaani juba võetud autoga ringisõitmine ja shoppamine, siis ikka tuleb võtta rendikas jah! :)Airbnb on selline soodne koht majutuste otsimiseks/leidmiseks mu meelest. Momondo on netileht, kust leida lennupileteid näiteks.

Millal minek ja kui kauaks muidu?Kas ainult Filipiinid või mujale Aasiasse ka?

Millal minek täpsemalt?Me ise 09.01 sinna

10 päeva vähevõitu. Ise minemas 2 kuuks :)

TereMis ajal startida plaanite?Ma ise siit minema 09.01. ja maandun Bangkokis. Sealt edasi lahtine kõik ja aega ca 1,5 kuud

Jaanuaris Tai ei paku huvi? Ise olen minemas ja alustuseks põhja-taisse. Siit äralend 9 jaanuaril

Jah, eks see kaasalööja "elu" ole selles mõttes lill! :) Tean, sest olen pidanud eelnevalt mitmeid kordi orgunnima ja siis on mingil hetkel see, et saab otsa jaks ja no ei viitsi ise kaa..

Hea mõte! Endal ka veel lahtine täpse mineku aeg, aga ka soov paar-kolm kuud ikka olla sealkandis. Pole leidnud sobiva hinnaga lennupakkumisi praegu, seepärast ka pilet veel võtmata, aga muidu Tais käinud eelnevalt korduvalt, lähiriigid avastamata veel. N47

Pattaya pole Bangkokist kaugel, uurige seda varianti. Korralik rannakuurort. Oktoobris vôib esineda vihma tavapärasest rohkem, aga soe on sellele vaatamata :)

Olen ka lugenud nüüd mitmeid foorume netis ja võtan samuti TomTom Go mudeli, viimase malli oma. :) Ongi TomTomi puhul meelde jäänud inimeste arvates selle kasutuslihtsus ja usaldusväärsus. Kindlasti on inimesi, kes Garminist ainult nii arvamas, kuid TomTom jäi enamusse. Kasutama hakkab inimene, kes nutitelefoni ei oma, ega hakka kunagi omama (nii vana inimene lihtsalt ja ei jaga matsu) ja siinkohal oligi oluline just kasutamise lihtsus. Tellin ise UKst, tuleb way too soodsamalt! Kes Go 610 mudelit otsimas, siis siit leidsin kohapeal pakutavatest soodsaima variandi: http://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/Nutiseadmed-GPS-seadmed/163262

Aga kel tellimise osas vm abi vaja, siis kirjutage mulle mai@hot.ee

Rajukas, Amazonist saab TT 6100 kätte alla 300€ praegu! :) Tellin endale vist reede-laup sealt ära.

610 vs 6100 on inimesel, kes ei oma nutitelefoni ja ei jaga sellest nutindusest eriti, küll aga vajab eriti Ida-Euroopas liigeldes abimeest. Pole kindel, kas TomTomil vene keel muidugi üldse sees on? 610 ja 6100 vahe on ainult SIM kaart ehk siis 610 ühildub BT kaudu teloga, et näiteks olla online ja 6100 on endal SIM pesa olemas. Mõtlengi, kui vajalik on see BT ühendamise võimalus, sest 6100 seda enam ei ole. Samas WiFi-ga ühendada saab ju ka kui vajadus peaks tekkima. Hinna poolest saab praegu nii 610 kui ka 6100 näiteks UKst ikka väga soodsalt kätte võrreldes meie hindadega.

Ise sarnase dilemma ees praegu ja valikus on TomTom Go 610 ning 6100. Kumba peaks valima ja miks? Andke palun nõu!

On teostatav! Olen ise just lõpetamas kuuajalist trippi oma kahe lapsega (17 ja 15) ning raha kulus kokku kolme peale 900€! Suurimaks kuluartikliks on tõesti need tripid ja ekskursioonid. Meie liikusime ringi rolleritega, väga soodne! Kolmese toa eest majutusasutustes maksin ca 10-17€/öö Tais. Sõime kohalikku toitu. Päeva eelarve oli meil 1000THB ja sellest jäi ülegi! :)

Kas kuni 35€/öö jaanuris saada on ainult Kowlooni ja Mansioni variant? Seal neil vist väga vahet pole, kõik sarnased ja võid Mansionist leida ühest hoonest ca 30 teenusepakkujat. :)

Minu eelistus on kindlasti privaatsus. Turistide hordid ja räuskamine ei meeldi. Kui melu tahan, sõidan kohale, saan laksu kätte ja tagasi. Kaugemates sihtkohtades sama teema - liigun rollu või rendiautoga ise ringi ja turistikatest eemal ööbin pea alati. Sest kui mul on vaja pidu ja pillerkaart, siis lähen ja naudin, aga puhata tahaks vaikses kohas ennast välja! Igas sellises kōrvalises kohas on oma positiivsed pooled ja need tulebki välja tuua. On positiivne kui lähedusse jääb mõni looduskaunis koht, kus jalutada saab õhtuti, samuti võimalikult palju kohalikku hõngu!

Bohol on arvatavasti meil ka suund, soovitati väga seal seda Anda piirkonda! Viibime kohapeal 17.12.15-13.01.16.

Küsimus - Filipiinidele esmakordselt, koos kahe teismelisega. Aega on meil pea 1 kuu (dets-jaan). Milliseid kohti soovitate külastada kui huvi on eelkõige leida ehedust, põnevaid kohti, ilusat loodust, ujumiskohti (ka snorgeldamine), vähem turiste ja seda kõike võimalikult soodsalt (suht säästureis tuleb)? Iga vihje eest ette tänulik! :)

Minul huvi olemas! Hetkel olen otsimas endale ka samasse ajavahemikku sobivat võimalust eemalolemiseks. Olen vaadanud Brasiiliat, Indiat ja Taid. Kaks viimast omal käel ja kuuks ajaks, minimaalselt 2 nädalat, kuigi seda kipub väheks jääma senikogetu põhjal. Aga valgusta veidi lähemalt seda Roheneemesaarte pakkumist, paketikas või mitte, mis on reisi eesmärk (tahad rannas lebotada, shopata või pidutseda) jne jne. N42