Kaaslane Kanadasse (WH VIISA, minek sügis-talv)

Kanada
Vancouver

Olen siit foorumist juba toredaid sõpru mitmeid leidnud, nii et järgmine ring :)

Seekord olen minemas minimaalselt aastaks Kanadasse Working Holiday viisaga tööle. Parimaks variandiks pean tööd mõnes rahvuspargis või muus hõredalt asustatud kauni loodusega piirkonnas (olemas kogemus kahest wilderness lodge-ist Austraalia rahvusparkides). Aga olen ka muudele variantidele avatud! Kuna minek on talvel, ei välista esialgu (kevade-suveni) töötamist mõnes suusabaasis või mõistliku hinnaga elamisvõimaluse leidmisel ka lühiajaliselt linnas. Esialgseks baasiks praegu valitud Vancouver, Briti Kolumbia.

Võib-olla leidub siin veel kedagi, kel Kanada WH viisa olemas, plaanib liikuda millalgi novembri ja veebruari vahemikus, ning arvab, et mitmekesi minek oleks toredam? :)

Kiirülevaade endast: olen seiklusliku ja sportliku eluviisiga noormees, reisinud umbes 50 riigis ning töötanud turismi valdkonnas lisaks Eestile veel Suurbritannias ja Austraalias, peamisteks kirgedeks on looduses viibimine/matkamine, jalgrattasõit ja muusika

Ka peale Kanadas viibimist on plaanis mitmekuune retk Kesk-Ameerikas või Aafrikas. Lisaks sooviks vabal ajal nii palju kui võimalik Kanadat avastada :)

Kel huvi, ühenduge minuga facebookis (Sten Aavel), või selle puudumisel kirjutage stenaavel@gmail.com. Isegi telefonile julgen vastata - 5236082

Tutvumisteni :)