Kes tulevad veel veebruari lõpus, märtsi alguses Phuketile:) Saaks mõnusa seltskonna kokku:)

Phuket

Siin oli hiljaku veel üks tore seltskond samal ajal minemas, aga jäin kahjuks kommentaari lisamisega hiljaks ja siis oli kuulutus kadunud. Või teeks kellegiga koos uue pundi:) Koos hulka mõnusam kohapeal ringi liikuda ja tripitada!!!

Ma lähen 28. veebruar Taisse, aga 1,5 kuuks trippima ja pole veel mõelnud, kas lähen Phuketile ka. Ise olen M25, kellel sai kool just läbi ja plaanis väheke ringi vaadata. Sa? :)

Olen sinu eelmiseid postitused läbi lugenud, kus oli Tai üldisemalt mainitud, ja seetõttu kirjutan ka ma siia: Lähen 6st Märtsist kahe nädalaks Taisee Bangkooki, kavatsen mõned päevad Bangkookis olla, suurem osa ajast aga Hua Hinis. Kui oleksite huvitatud, võime arutleda. Naine olen.

Lendan 29.02:) kaheks nädalaks otselennuga Phuketile. Seal küll Finnmatkate loterii, nii et majutusega on nii-et oh üllatust:) Selle eest jääb aga rohkem raha kohapeal ringi vaatamiseks. Kodust kaugel on iga eestlane nagu parim sõber. Kuna reisin esimest korda elus üksi, siis on iga sõber tähtis:) 25 ma enam ei ole, aga rahulik ja mõnus reisikaaslane küll:)N.

Meie 27 veebruar kuni 13 märts Phuketil. Karon Beach.

Minu meiliaadress on pugivugi@gmail.com :) Mannyy, palun kirjuta mulle sinna. Vahetaks kontakte ja räägiks natuke lähemalt:) Ja üldse, kuna minek keset talve Vantaast, siis kuhu te jätate oma talveriided??