Viimased kommentaarid

Minu booking.com kaudu broneeritud "Leonardo Royal Hotel Amsterdam" ei taha küll raha tagasi kanda, ega kuupäevi ümber vahetada. 27.-29. märts oli plaanis seal ööbida

Ega väga palju rohkem neid rannakohti Kambodžas vist ei olegi. Me käisime veebruaris ja kõige rohkem meeldis Koh Rong Sanloem'i (M'Pay Bay külas peatusime) rannad. Kuigi jah seal hakkas 3 päevaga juba väga igav.Kep'i rand oli ka okei, aga ma ei kujuta ette, et ma seal nädal aega oleks. Liiga vaikne. Me peatusime 4 ööd Kampotis ja sõitsime vajadusel rolleriga Kepi'i. Sihanoukville's olime olude sunnil ühe päeva ja rand oli õhtul purjus hiinlasi täis. See linn on põhimõtteliselt nende oma.

Meil Helsinki - Sri Lanka - Helsinki lennul ei kaalutud. Tagasilend oli paar päeva tagasi.

Kui palju siis peab raha üle kandma ühe 6-kuulise double entry viisa eest? Kodulehel seda 13.5€ tasu ei ole, mis siit on läbi käinud. Postikulu oli kodulehel 8€.

50 + 13.5 + 8= 71.5€?

1000 bahti eest peaks väga normaalse toa saama kui natukene ringi vaadata.

Ma olen hetkel kuu aega Tai erinevates piirkondades ringi reisinud ja võin öelda, et maksa, mis sa maksad, aga tihti maksad üle. Just sellised väikesed nn pettused. See 2000 bahti 1,5h (ilmselt longtail) paadisõidu eest tundub ka palju. Vaeseks muidugi need summad ei tee.

P.S. Võrdluseks võin öelda, et Bangkokis pitsade laialivedaja (mootorrattaga) teenib 9000.- bahti kuus.

Ma kahjuks ei saa aidata, sest otsustasin teise lennu kasuks. :)

90€ maksad kolme sisenemise eest, aga sisenemisteks on aega 90 päeva alates viisa saamisest (stockholmist vist saab 180 päeva sisenemisteks). Seega mahub ainult 2 sisenemist 90 päeva sisse ja saad maksimaalselt 5 kuud selle viisaga?

30 päeva pikendamise kohta ei oska midagi öelda, aga kuna sul ainult 90 päeva sisenemise aega, siis saad seda 30 päeva varianti nagunii ainult ühe korra kasutada.

P.S. Ega sa PP foorumis sama kasutajanimega ei ole?

Ma lähen 28. veebruar Taisse, aga 1,5 kuuks trippima ja pole veel mõelnud, kas lähen Phuketile ka. Ise olen M25, kellel sai kool just läbi ja plaanis väheke ringi vaadata. Sa? :)

Soprano, ma saatsin tavalises suures ümbrikus, aga tähituna. Kahe sisenemisega tuleb jah lisada 30+30+10. Kui sul on kaks passi ja vaja ühe sisenemisega viisat siis ikka 30+30+10 ilmselt (see ilmselt on sellepärast, et postikulu vast ikka 10€ kahe passi kohta).

Eelmine teisipäev panin passi posti ja täna (reedel) toodi koju. Seega 11 päeva.

@raudpolt. No tegelikult vist võib täitsa jõuda. Ma ise saatsin eelmine nädal passi Helsinki ja võin teada anda kaua mul läks. :)

Ilmselt peab teine sisenemine mahtuma selle kolme kuu sisse, mil viisa on kehtiv. See teeb muidugi selle 2x60 päeva kasutamise keerulisemaks.

Tänud. Ma ei hakka ka 1.5 kuud varem bronnima ja tahtsingi teada, et kas nad võivad kontrollida mu bronni (tõenäoliselt mitte). :)

Kui täpselt on tourist visa peal täita lahter "Proposed address in Thailand". Mul on reis ca 1.5 kuud ja plaanin trippida BKK-s, saartel, põhja pool nt. Chiang Mais st. ei oska täpselt ette näha majutusaadresse.

Soomest ühekordse sisenemisega viisa. Siseneda on aega 90 päeva ja peale seda võid viibida 60 päeva maal. Vajadusel saab vist kohapeal 30 päeva pikendada. Edasi-tagasi piletid peavad olemas olema.

http://www2.thaiembassy.fi/

Arvan, et lihtsaim ja odavaim on Bangkoki odav pilet otsida, sest BKK-Phuket lennupilet on 1000-1500 bahti praegu Airasia lehel (või siis bussiga kui eelarve ei luba).

Ma ise lähen veebruari lõpus ja Aeroflotist sain 650.-ga Tallinn-Moskva-Bangkok pileti. Kõige mugavam oli mu arust www.momondo.com lehelt kuupäevi valida.

Ise ostsin just 650.- eest Aeroflotist piletid (veebruari lõpp minek. Aprilli keskel tagasi).

Mõnes kohas kirjutas, et teenindus kehv, lennukid vanad ja halb lennuõnnetuste statistika, aga see on ilmselt vana jutt, sest lähemal uurimisel selgus, et praegu ikka uuemad lennukid, õnnetused enamus nõuka ajast jne. Endal ka kogemust pole ja seega rohkem 'naised saunas rääkisid jutt' ja mõtlesin, et ehk keegi targem oskab kaasa rääkida. :)

Ilmselt võtan selle aerofloti 650.- pakkumise ära.

Keegi oskab midagi soodsamate Tai piletite kohta kosta? Tahaks minna ~1-2 kuuks ja väljumine võiks jääda veebruari teise poolde.

800.- eest saaks Tallinn-Amsterdam-BKK edasi-tagasi, aga ümberistumiste vahe on 1:15h.

650.- eest saaks Tallinn-Moskva-BKK, aga 10h ootamist minekul ja Aeroflot tundub vähe kahtlane firma (mis arvate?).

Ehk on veel variante? Soodukate peale vist pole mõtet lootma jääda?

Estonian airi kodukalt (KLM) plaanis lennud võtta ehk siis peaksid olema ühe pileti peal.

Üks pilet garanteerib selle, et kui maha jään, siis pannakse järgmise lennu peale? :)

Ise eriti rabeleda ei viitsiks. Praeguste piletite hinnad on 800.-. Läbi Moskva saaks 650.- eest, aga peaks jätkulendu ootama 10h. Peab vist veel variante kaaluma. Reisida tahaks veebruari lõpust alates ~1-2 kuud.

Plaanis Bangkoki sõita, aga kas 1:15h jääb väheseks, et ümber istuda?

Väljumine 18:05 Tallinn, Estonia - Lennart Meri Saabumine: 19:30 Amsterdam, Netherlands - Schiphol

äljumine 20:45 Amsterdam, Netherlands - Schiphol Saabumine: 13:10 +1 päev(a) Bangkok, Thailand - Suvarnabhumi International