Kusagile puhkama

On soov veel sel sügisel (sept-nov) käia kusagil soojemas kohas puhkamas. Sihtkoht võiks olla kusagil Vahemere ääres või Kanaaridel. Sooviks oleks leida mõnda reisisemu, kellega kohapeal ringi liikuda, sest ei ole eriline rannas peesitaja. Muidugi oma osa oleks ka rannal aga meeldib näha ka muid kohti. Kuhu ei soovi minna, on Egiptus ja Türgi.
Olen kaalunud ka variante mõni linnatrip teha, näiteks pole Portos käinud.

Tere, mulle sobiks P 22. - N 26. oktoober, Kanaaridele muidugi selle ajaga ei läheks, ei jõua väga, aga rohkemaks mul ka aega kahjuks ei ole, ettevõtja asi, ei saa pikemalt äraolekut lubada. Vahemere ääres käiks aga selle ajaga ära. Itaalia pakuks mulle huvi näiteks. Muidugi on probleem, et kus seal moslemeid ei oleks, ma nimelt islamofoob ja sotside maailmapilt mulle ka kohe üldse ei sobi.
Muidu olen seltskondlik ja huumorimeelne vanem tütarlaps ;), rannas peesitaja ei ole, meelsamini liigun/vaatan ringi. Ka mõnusal terrassil veedan hea kaaslasega meelsasti aega, isegi klaasike veini sobib.. teinegi vahel.. Kas asjal võiks jumet olla?

Eve

Ups.. jäi mainimata, et see Porto sobiks mulle ilmselt kah, kui Itaaliaga kaubale ei saa :)

Te vist olete mulle vastanud, aga kahjuks ei lase Trip sõnumit lugeda- näha on, et on sõnum, aga avada ei saa, on mingi error. Kuidas Teiega ühendust saaks?