Otsin toakaaslast/reisikaaslast.

Ökoloog, introvert, 56a, olemuselt veoloom mitte peoloom. Tahaks minna kuhugi veidi kaugemale valgesse kohta 10-20 päevaks. Meeldib kõndida, vaadelda ja pildistada. Kõne alla tuleks ka mõni eksootilisem pakettreis kuhugi, kus on loodust ise avastamiseks (Tenerifele enam ei taha, üsna tuttav juba). Seljakotimatk ei sobi ja raha ka liiga palju ei ole. Kui kõnetas, kirjuta.

Tere, mul ka soov sellel perioodil sooja ja valgesse saada. Sobib kirjas välja toodud. Lisaks meeldib supelda ja päeva lõpus vahest mõnus eine klaasi veiniga endale lubada. Aasta alguses olin Tenerifel. Käisin ka Masca matkal 5 km alla 5 üles grupiga. Sellist enam ette ei võtaks. Tenerifel oli mõnus ringi matkata, sest seal ei ole usse ega ka muid ohtlikke putukaid.

Malle

5154393

0
0

Tere Anneli ja Malle.

Läheksin ka meeleldi päikest püüdma ,merre suplema ,loojanguid nautima ja ka klaasikesest veinist ei ütleks ära. Üksi natuke igav. Kui kaugemale ,siis ikka vähemalt 2 nädalat. Mind võib alati toakaaslaseks kutsuda.

3
0

Tere teile kõigile.

Olen ka huvitatud minema kuskile sooja ja valgesse kohta alates 2.dets kuni 20.dets.Olen +50 naine,meeldib ringi liikuda-sõita kohapeal,looduses jalutada,õhtuti restos veini nautida(alkohoolik ei ole),ka rannas peesitada.

Meeldiks Tai,Sansibar,Portugal.Hispaania..

Peame plaani.

Ulvi

[email protected]

0
0

Tere kõik eelnevalt reageerinud

Kas olete grupi juba kokku saanud? Mul on juba pikemat aega mõte, et võiks kaeda Samose saart, kuhu on üks eesti pere loonud puhke- ja loomekeskuse (vt https://www.houseinsamos.net/). Väljaüürimisel on nii stuudiod kui ka terved majad (2-6 in). Korraga on puhkamas seal paras kamp eestlasi. See Kreeka saar on omanäoline, kohati veidi arhailise elustiiliga. Mina elan neile kaasa läbi FB. Lennugraafik käib läbi Ateena. Kahjuks hetkel häid deale pole. Seega tuleks jälgida hindu ja planeerida pikemalt ette. Parim aeg on ehk sept, kui kohalikul turul on palju aed- ja puuvilju. Muidugi olen huvitatud ka mõnest muust huvitavast pakkumisest.

[email protected]

0
0
Reisi algus
17. november 2023
Reisi kestvus
17.11 - 17.12.2023 (31 päeva)
Millist kaaslast soovid leida?
Kõik sobib
Lennupakkumised
Foorum