Viimased kommentaarid

Soovitus ,võta siis soojad riided kaasa ,sest al. kl. 17 kui päike loojub on 11-12 kraadi sooja. Päeval ikka 22*

Kaaslane leitud ,lend veebruaris.

sobib ka Dominikaani , 14 ööd , HB 1200.-

Tere. Kas Türgi reisikaaslane on leitud ?Ma läheksin ka 18+.a.  hotelli , Side Alegria hot & Spa 5'  ALL 555.-Olen 60+ ,aga nooruslik ,positiivne ,ei suitseta ,ei virise...

Mina läheksin küll kasvõi kohe Rhodosele ,seal nii soe.marie999@hot.ee

No ega ei tasu küll . Tööd tuleb teha -siis jõuad ise omale reisi osta.

Ei ole võimalik Maldiividel ööbida 11 ööd 200.- euro eest ? Või on ?

keskiga- lai mõiste ,35-60.a.?

Maist - augustini on Eestiski soe. Türgis on mõnus soe juba aprillis.

Mine-mine...ma tahan ka paljusid asju ,aga ma siin ei kuuluta sellest.

Kõige lühema lennuga kindlalt soe koht on Dubai. Mujal veel jahe ,vaata ja jälgi ilmateateid ise... Kanaaridel ja Madeiral ju ka veel jahe + 20  , no minu jaoks jahe ...

Oi millised spammid , ma võtaksin 200.000.- ,aga tagasi ei tahaks maksta...

Mina tuleksin hea meelega ,aga alles märtsist alates.Kirjuta palun marie999@hot.ee

Olen ka äriga tegelenud ja tean ,et mulle keegi niisama midagi ei maksa ,ikka alus peab olema s.o. arve.Reis broneeriti internetis ja tasuti bronn, reisini oli 28 päeva ,peale seda saadeti kohe turismiteenuste leping ja nõuti kohe 100% reisi eest tasumist , sellel punkt 3.2 ja 3.3 ütles ,et reisikorraldajal on õigus reis tühistada kui reisija ei tasu kokkulepitud tähtajaks reisitellimuse eest , isegi kui reis on alles päringu all tuleb maksta kogu summa ja kui hotell ei kinnita ,kantakse meile kogu raha tagasi.Nii ,et ainult lepingu alusel pidi tasuma ,mitte arve (ega ettemaksuarve ) alusel. Kui küsisin enne tasumist arvet ,siis öeldi ,et ei saa ,saab pärast 100% tasumist. Nii ka tehti.  Arvan ,et kõik on ok, aga halb maik jäi ikkagi.

jaanuaris  seal küll sooja ei saa öö +10 ja päeval +15 ,aga märtsis ja aprillis saab küll.

ei ole kaaslast , hea meelega läheksin Sinuga koos. Kirjutame , marie999@hot.ee

Soovitan alustada saastatud suurlinnast Bangkokist ja reis lõpetada kauni ,lopsaka loodusega ,ilusa rannaga kas Phuketis või mujal saarel. Siis tunnete end puhanuna kui koju jõuate...head reisi !

Missuguses eas kaasa sobiksid ? 

jaanuaris pead küll soojema koha valima kui ookeanis ujuda soovid.Mina läheksin Phuketisse kui kaaslase leiaksin.

Mul ka soov , unistus kunagi Mehhikosse , Kuubale ja Phuketisse jm minna , ikka pakettreisiga kus kõik ette taha ära tehtud.  Kohapeal juba ekskursioone võtta.Rannas vedelemiseks-ujumiseks  peaks ikka ka aega jääma.

vaevalt sa minevikku oskad reisida 

Tere Tiia.Kirjutame  marie999@hot.ee

Kas pundis on veel ruumi või on kõik täis...Maie ,oleme ühevanused ,läheks Aurinkoga ,leidsin uhke hotelli ,ALL 649.-,seal veel 30.okt. soe ka.

Mina läheksin Phuketisse. (N 60-70.a. )  Egiptuses on liiga palju käidud , kuigi ei välista seda ,et rohkem ei lähe. El Gouna oleks huvitav edaspidi.