trip-krainetrip-ukraine-dark

Reisikaaslast või -kaaslasi soojale maale

Aafrika
Aasia

Hei Kuna akud on tühjaks saanud, siis soovin reisida kuhugi sooja kätte jaanuaris või veebruari alguses. Reisi sihtkohaks võiks olla näiteks India, Tai, Aafrika või kus iganes on sel ajal soe ning võimalik saada veel mõistliku hinnaga lennupiletit või reisipaketti. Paeluvad looduskaunid kohad, elusloodus, mäed, meri, hea söök, kultuur, pigem aktiivne reis, kuigi mõnda aega võib ka lihtsalt rannas vedeleda :). Väga säästureisi ei tahaks aga luksust ka taga ei aja. Kaugemal reisimise kogemused on olemas. Anna teada kui on sarnased mõtted, oled samuti positiivse ellusuhtumisega ja vajad reisikaaslast. Olen M34. siimopen@hotmail.com

Tere

Kas reisiplaanid paigas? :) Meil on mõte minna päris jaanuari lõpp või veebruar. Praegu on Emiratesil head hinnad. Tais sai just oldud, vaataks nüüd Indoneesia poole, aga pole veel päris lukus ka :). Rannas plaanime natuke olla, aga tahaks ikka midagi näha ka. Esialgu on reisisellideks mina ja mu sõbranna, aga ilmselt oleks natukene rohkemate inimestega lõbusam & huvitavam & vbla ikka natuke turvalisem ka. Ja plaanime umbes kahte nädalat ning homme plaanime plaani lukku panna okk piletid osta :).

Kristi

Tere

Ei ole veel. Indoneesia kõlab päris ahvatlevalt. Olete täpsemalt ka mõelnud kuhu saarele?

Tere Siin on veel üks M45, kes sooviks paar nädalat soojemat ilma nautida. Kas plaanid juba koos?

Tere

Ei ole veel plaan mul paigas. Kas 16.01 väljuvale Goa reisile (11 ööd) oleks huvilist, reisikaaslast veel?

Tere, Minul hüppas ka reisikaaslane alt ära. Samas ka aasia pool suht palju käidud. Olen siin praegu pileteid uurinud Kuuba või Jamaica kanti. Rootsist loteriiga ca 800ga. 2nädalat. Minupärast võiks alates 11 Jaan midagi lukku panna ja minekut teha? Ise ka M34. Ühendust saab edasikaik@gmail.com

Tere

Ma õnneks sain teada lõpuks, et viisa ajamine võtab ka oma aja ja 16.01 läheks liiga kiireks. Järgmine reaalsem variant Goasse oleks 27. jaanuar. Oleks huvilisi? Kuuba või Jamaica või mujale võib ka mõelda.

Tervitus,

Me sõbraga ka olema huvilised pakkuma oma sõbralikku ja lõbusat seltskonda Tai, Goa, Jamaica, Kuuba vms ägedatesse ja päikselistesse kohtadesse. Oleksime huvitatud pigem veebruaris paariks nädalaks minema. Kui miskeid häid pakkumisi leiate, siis organiseerime miski ära, seltsis ikka lõbusam minna..:)

Tere,

Plaanisime sõbrannaga minna Goasse jaanuari lõpus, kuid tänaseks päevaks on tema teinud enda plaanides muudatusi ning reisist loobuda. Minul on kindel plaan minna. Eelistaksin siiski reisikaaslast/kaaslasi (uued inimesed/tutvused/sõbrad). Goa pakuks kõige enam huvi. Reis võiks toimuda juba jaanuari lõpupaiku, kuna varem ei oleks reaalselt võimalust (viisa tegemine võtab ka aega). Reisi pikkus võiks olla( nagu charteritel tavaks 10 - 14 päeva).

Reisikaaslas(t)e sugu/vanus ei ole oluline. Mida kirjum seltskond - seda lahedam ;)

Naine, 51

Hea pakkumine Phuketise 2 veeb. 2014 Soomest.Hind oleks kahele 2300e, tuba ei oleks jus 5`tärni, kuid tore reisikaaslane oleks garanteeritud. Peaksid mind taluma 2 nädalat. Reis algab Helsing-Phuket-Helsing.Kui keegi oleks huvitatud, siis ootan väga kiiret reageerimist. Marika_kask@hotmail.coom 32 Naine, ootan hea meelega kaasreisijaks naist, kuid häda ajab härja kaevu ja pirtsutada ei saa, siis võib ka meesterahvas olla, aga siis pigem eelistaks härrasmeest! Marika

Kas kellegil on Goasse mineku osas mingeid hinnapakkumisi lennu osas?

Estravelis on praegu pakkumised mitmesse sihtkohta.

Nii. 6.-17. veebruar Goa sooviks nüüd lukku panna. Selgunud on vahepeal, et see ajavahemik olekski praktiliselt ainuke sobiv mulle. Aurinkost võiks midagi ära võtta. Goas tahaks lisaks rannale ka ringi liikuda, mõne tuuri võtta ja ise ka vahepeal end liigutada (eelistatavalt rattasõit, või matk, jooks) ja muidugi hästi süüa :) Kes tuleks kaasa, andke teada, koopereerume.

Teemaalgataja M34

Mina ja sõber oleme huvitatud, see periood sobib kenasti, kui saaks hea hinnaga ka sinna lennatud, siis oleks väga hästi. Oleme M28 ja M25

Olen ka huviline Goa reisile minemast, äkki kirjutad meili täpsemalt, kuna, kust minek, kas piletid olemas ja hotell valitud. Kui suur on reisi eelarve, mis vajalik peaks kaasas olema, kui teiega peaksin punti lööma? Marika_kask@hotmail.com N33

pakkumisega minemas India ,Brasiilia jne

Äkki on keegi huvitatud lendama Bangkokki alates vahemikus 3-7. veebruar kuni 18.veebruar, Qatar Airways pakub kolm päeva soodustust ning vaatasin, et selles vahemikus on soodsaim lennata Stockholmist Bangkokki, hinnaks 492 euri.

Lähen Phuketile 5 veebruaril,äki tahab veel keegi liituda? Momendil veel saada pileteid 545 euriga Helsinkist.http://www.rantapallo.fi/ m44.

Terv, mida oled ööbimise osas mõelnud? Koha peal vaatad?

Lähen Patongile,olen varem seal mitu korda käinud nii et enam vähem tuttav kant.Neid igasugu urkaid kõik kohad täis,sellise parema koha peaks juba saama mingi 800 bht iga kus kont ja soe vesi.2000 bht oleks juba koos basseini ja hommikusöögiga.Seltskond siis 44m ja kaks 55m.

Selge, ei tea kas enam on 545 euri eest pakkuda lendu.

Phuket , Thaimaa Pelkät lennot Helsinki ke 5.2.2014 495€ 14 päivää Varaa Just vaatasin, oli 495 ja 545 euri

Terv,

Oleme lõpuks ilmselt minemas sõbraga Bangkoki ning valisime reisiperioodiks 26.04-09.05.14, lennuplaan on Norwegianiga edasi tagasi Stockholmist ning hinnaks peaks tulema 441 eurot nägu. Saab 410 euroga ka aga siis tagasitulek hiljem ja see meile ei sobi hästi. Kes huviline, siis tule kampa, me ei hammusta ja oleme väga lõbusad ning seiklushimulised kaaslased, M26 ja M28. Kui aga keegi teab kus enam vähem samale perioodile saab Taisse odavamalt, siis on see info ka teretulnud.

Terv,

Oleme lõpuks ilmselt minemas sõbraga Bangkoki ning valisime reisiperioodiks 26.04-09.05.14, lennuplaan on Norwegianiga edasi tagasi Stockholmist ning hinnaks peaks tulema 441 eurot nägu. Saab 410 euroga ka aga siis tagasitulek hiljem ja see meile ei sobi hästi. Kes huviline, siis tule kampa, me ei hammusta ja oleme väga lõbusad ning seiklushimulised kaaslased, M26 ja M28. Kui aga keegi teab kus enam vähem samale perioodile saab Taisse odavamalt, siis on see info ka teretulnud.

Ahjaa, siis saaks ka jagada reisieelset Rootsi kruiisi paketti!