soojale maale veebruaris 2016

Dominikaani Vabariik

Plaan reisida kuhugi Kariibi mere äärde. Valikuks oleks Mehhiko, Dominikaan või Puerto Rico või mõni muu sihtkoht sinnakanti. Aega küll on, aga praegu on palju soodsaid lennupiletite pakkumisi ja kui kindel reisisoov, siis miks mitte juba praegu broneerida. Olen naine 60. aastates.

Aega on mööda läinud, vahepeal sai Euroopas natuke päikest nauditud, aga talvereisile tahaks ikkagi minna. Ehk on huvilisi tekkinud?

Tulge kuuldele üksikud reisisellid!! Otsin rõõmsameelseid reisikaaslasi, kes sooviks veebruaris paar nädalat Kariibi mere ääres veeta. Vaataks natuke ringi ja naudiks päikest ja sooja merevett. Üksi ei tahaks minna, seltsis ikka segasem ja soodsam. Võtke ühendust, paneme plaanid paika ja teele.

Äkki mõtled ringi ja tahad meiega Taisse tulla.Kõik piletid ja hotellid olemas,ainult üks inimene puudu. Reisi aeg 29.01. kuni 14.02.

Kas Balile ei sooviks tulla? Plaan minna veebruari alguses 2 nädalaks. Eelistan mugavat rannapuhkust.

Reis broneeritud Hainani, seega sel talvel jäävad teised sihtkohad kõrvale. Aga ülejärgmisel aastal jälle ja kuhugi mujale kindlasti, ikka sinna Kariibi mere kanti on huvi reisida.