trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Õnneks see ei ole minu reisil murekoht. Lihtsalt tahtsin teada. Hea,et ka küsimusele vastuse sain.

Päikest mulle ja teile ka.

Nii ms arvasin ka ,et alko teema mõningaid erutab. Ha-ha

Mina sain Lennuabist abi küll. Lend hilines AirBalticul augustis ja novembriks oli raha käes. AirBaltic maksis meile ja me maksime teenuse eest Lennuabile küsitud summa . Kokkuvõttes kasud sees ja ise täitsin ainult avalduse. Mugav.

Kes teab,kas LOT-iga lennates pikamaa lendudel tasuta alkot pakutakse?

Millises hinnavahemikus on sissepääsu piletid vaatamisväärsuste juurde? Nii umbeski. Ei oma mingit aimu nende hinnaklassist.

No meil juhtus see,et taotlesin grupi e-viisat pühapäeval.Lubati 24 tunni jooksul. Nüüd juba kolm päeva möödas ja vaikus. Kuidas olla? Kas taotleda uuesti?

Meil tehti sama jama .Kõik siselennud muudeti lennufirma le sobivaks. Ei viitsinud jageleda,muutsime oma plaane.

Mis ma peaks ööbimise juures silmas pidama ja tahtma? Kuidas ma autojuhile teada annanja millise hinnaklassiga arvestan. Tahaks lihtsalt pesta ja magada ja hommikusööki.

Milline on mõistlik hind päeva kohta koos lihtsama öömajaga? Kas autojuht koostas ise reisiplaani ringi sõitmiseks? Ma ju ei tea palju  ja kuhu jõuab nelja päevaga.

Kui Tallinnast minek ja Riias ümberistumine,kas siis Riias ka kaalutakse-mõõdetakse.

Tere, mul selline lugu,et ostsin eile õhtul Mytripist piletid. Broneeringu kinnituse sain,raha on maha läinud,kohe on 24 tundi möödas,aga meilile pileteid pole tulnud. Kas peaks muretsema või hakkama taga ajama.

Küsimus selline,kas suuremaid taksosid või marsasid seal ka esineb? Reisime kuuekesi.

Tünga tegemine on Türgi rahvussport tõesti. Isegi taksomeetriga taksos oskasime piraattaksosse istuda. Taksomeeter põrutas ringi nagu tuuleveski. Kui pihta saime ja kisa tõstsime,siis läks auto "katki". Enne sõitu tuleks ikkagi orienteeruv hind välja pressida.

Reaper,mis kole täpiline haigus sul oli ja kus sa said? Millega ravisid? Kad enne mingeid vaktsiine ka oled teinud?

Ma võtangi selle kokteili kuskil mõnusas kohvikus või baaris koos elava muusika bändiga. Hotelli hoovis pole lõbus.

Olen olnud Monart Citys ja väga mõnus .Ei ühtegi venelast. Ise hoian ka nendest eemale. Minu meelest Kleopatra Adas ei olnud ka venelasi.See eest Kemer ja suured  viietärni hotellid on nende lemmikud.

Aga kui seljakotti kanda kõhu peal? Mu meelest see on turvaline. Olen seda kasutanud.

Kellel kogemusi Tripistast piletite ostmisel? Kas on häid või halbu kogemusi?

Meil oli odav hotell hommikusöögiga,sest kôikjal on odavad ja väga maitsvad söögid. Liikusime palju ringi ja AI pakett oleks olnud ahistav ja kinnistanuks meid hotelli külge. Bulgaaria iseenesest väga mõnus. Olime Sunny Beachil. Isegi hotell meeldis meile. Balaton on nimi.

Meid sõidutas ka leobalidriver. Jäime väga rahule.

Kas keegi oskab aidata? Ostetud Vietnam Airline siselennu piletid alotrip.comist. Piletid tulid maili peale nagu peab,aga lennufirma kodukal ei näita meie staatust. Panen kõik küsitavad andmed sisse ja saan vastuseks,et ei leitud. Kuidas olla või mis on valesti?

Käisin vist viis aastat tagasi Hurgadas Le Pashas. Mulle väga meeldis. Suur ja roheline territoorium, rannas restoran lõunasöögiks,mitu baari. Pearestoran väga rikkaliku ja mitmekesise menūüga. Keset Hurgadat. Aga ei pea tänavale möllama mimema kui ei taha. Snorgeldamise ja sukeldumise trippe korraldab eestlane kohapeal,tasub käia.

Meie profülaktikaks on olnud igal hommikul enne sööki punnsuutäis viina jahvatatud musta pipraga. Ei ole eriti meeldiv,aga ellu oleme jäänud.

Gili Airil me tegime tiiru ümber saare mitu tundi. Sinna sisse jäi massaaz, lebotamine ranna äärsetes lebolates,dringid,söögid,ujumine,pildistamine, suveniiride ostmine tee ääres. Ühesõnaga tutvumine ja puhkus kõik koos. Kuhugi ju kiiret pole.