pelka

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

6 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

siis kust ma saan bussi peale minna El Daharis või Sakkalas, et sõita El Gounasse? Tänud vastajatele:)

Otsa olen roninud ja sinna saab edukalt ka praegu minna, alguses on isegi miski trepi moodi asi olemas. Vaade on sealt väga ilus, tasub minna küll!

Puutunud küll varastamisega kokku, olime 3 tärni hotellis. Bussiliiklus jah täitsa olemas ja saab suuremad linnad sellega läbi sõita.

Alguses ehmatas ära, hotelli renoveeriti ja kõikjal käis ehitus. Nädala lõpuks ei saand arugi, et midagi valesti on. Suur pluss oli see, et sai kasutada üle tee asuva hotell Geišumi randa ja basseini, söögid olid head. 3990.- eest ajab asja ära. Asub vanas linnaosas El-Daharis, söögikohad on lähedal, kaubanduskohad ka.

Estour on hea firma. Oleks vaba raha ja puhkust siis ei kõhkleks hetkekski ja lendaks sooja.

Kas pole tüütu see ümberistumine? Vaatasin nende kodukalt, et ümberistumise vahedel päris pikad ajad ka, mis seal lennujaamades ikka passida, reisi aeg läheb nii ju lühemaks. Ses mõttes, et rahaliselt tundub jube odav, aga lühem on ju ka või ainult mina arvan nii?

käisin Estouriga aprillis Sharmis ja jäin rahule, väga tore reis oli. Hotell see mis valisime, ekskursioon nii nagu lubatud ja giid on super, rääkis nii eesti kui vene keeles. Ainuke probleem oli tagasilennuga, aga see oli vist hotelli töötajate poolt sassi aetud, meid aeti 2 tundi varem öösel üles kui tegelikult vaja oleks olnud, seega ootasima 2 tundi hotelli fuajees bussi, mis viiks lennujaama. Aga muidu oli kõik väga super. Läheks ka järgmine kord nendega kui hind sobib.