Viimased kommentaarid

Mina soovitaks ka Kata beachi. Phuket town on jama, ööbisime seal 2 viimast ööd, et hea lähedal laeva peale minna ning mõtlesime, et seal on rohkem elu kui Kata beachil, aga pettusime. Katalt käisime tuk-tukiga Patongis, mis oli palju lahedam, kui Phuket town. Aga ööbimiseks meeldis kõige rohkem Kata, sest palju rahulikum kui Patong.

Mina soovitan Reggae Guesthouse 2, uus, ilus ja puhas! Central stationi lähedal, mõned peatused Monorailiga Twin Towersiteni.

http://www.hostels.com/hosteldetails.php/HostelNumber.35066

meie käisime Cubanaga (www.cubana.cu) märtsis Madriidi kaudu (Madriidi Easyjetiga Berliini kaudu) ja kõik lennupiletid kokku läksid 13000. Aga jaanuaris oleks saanud 8-9 tuhandega. tasub vaadata ka AirEuropa`t, nendega tulime tagasi, sest lend oli Cubanaga koostöös. Nende lennuk oli tunduvalt mugavam:)

aprilli lõpus oli väga külm ja tugev tuul! tuulevarjus ja päikese käes oli enam-vähem. ise nad rääkisid, et eelmisel suvel oli 6 nädalat eriliselt soe ja ilus ilm:)

on minu arvates parim treening lisaks jalgrattasõidule:) ise olen lisaks roheliste rattamatkatedele käinud rattamatkadel Iirimaal, Korful, Sitsiilias ja Sardiinias. Enne Iirimaad ei olnud üldse trenni teinud (vahetult enne reisi sõitsin rattaga u 100km:). Tänu spinningule on matkadel palju lihtsam olnud. Rattapüksid mulle ei meeldi, aga asju peaks muidugi kaasas olema võimalikult vähe...