Viimased kommentaarid

Mina kasutasin Tais mobiili laadimiseks Eestist kaasa võetud laadijat. Kuigi seal on pistikud pisut teistsugused, mahtus meie adapter sinna kenasti ära. Ja kuna telefon toimis ka peale laadimist, siis eeldan, et voolutugevus on sama. Kambodža kohta ei oska öelda, kuna seal mobiililevi ei olnud ning telefon laadimist ei vajanud.

on Kambodza poolse linna nimi. Aranyaprathet on Tai piirilinn. Septembris sõitsime vastupidises suunas seda otsa, Poipetist maksis taksosõit Siam Reapi 55 USD-i. Aega võttis umbes 4 tundi. Bangkokist piirile sõitsime bussiga ja piiri ületasime jala. Aga seda ma ei oska kahjuks öelda, kust Aranyaprathetis Bangkoki buss väljub. Rong on muidugi teine võimalus, aga rong vist sõidab ainult kaks korda päevas. Igaks juhuks soovitan ka kontrollida, kaua piiripunktid lahti on.

on kõige soodsam läbi Bangkoki. Meie käisime septembris Kambodžas ning nii palju, kui ma erinevaid variante otsisin, siis Bangkoki kaudu oli kõige odavam. Aga meie ei läinud Bangkokist edasi lennukiga, vaid bussiga piirile (Aranyaprathet-Poipet piiripunkt) ja sealt taksoga edasi Siem Reapi. See tuli soodsam, kui lennukiga ja kindlasti huvitavam ka. Aga praktiliselt terve päev läks sõidu peale ära nii et, kui aega napib, siis tasub vast ikka lennukiga minna.

saab ka Cancunist. Minu meelest on tegemist väga mõnusa saarega, kus on tohutult ilus rand ja mõnus atmosfäär. Soovitan!

Eelmisel aastal käisime Finnairiga, sel aastal läheme Bangkoki kaudu septembris Kambodžasse, saime STO-BKK piletid Thai Airwaysiga STA traveli kaudu ca. 7700 EEKi inimene. Sinna lisanduvad muidugi veel TLL-STO piletid. Me ei riski Finnairi sooduspakkumiste peale lootma jääda.

Olime küll Krabil ja Phuketil ei käinud, kuid äkki mu kommentaarid on siiski abiks. Ilm oli täitsa hea, ainult paaril ööl sadas, päevasel ajal ei jäänud kordagi vihma kätte (Bangkokis sadas küll kahel päeval paar tundi korraga). Hotellide hinnad olid poole odavamad, kui kõrghooajal (hinnakirja järgi), tube oli vabalt saada. Ekskursioone pakuti päris palju ja ma usun, et samuti odavamalt. Mõned söögikohad olid küll kinni, aga tundus, et kuna turiste siiski jagus, enamus kohad töötasid. Üldiselt jäi mulle mulje (ja ka kohalikud rääkisid), et low seasoni ajal on Tais kõvasti rahulikum, kui kõrghooajal. Vähem turiste tunglemas ja odavamad hinnad kindlasti. Kui ma uuesti Taisse läheksin, siis kindlasti low seasoni ajal.