anze

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
 

5 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kui hotell on kesklinnas, siis on randa jala ikka pikk tee. Aga metroo on selleks olemas, odav ja sõidab kiiresti. Pilet 1-2 EUR-i ringis.

Kui teie hotell asuba La Rambla (ehk siis peatänava) ääres, siis jõuate randa kuskil 15 min. Aga samas see tänav on väga pikk - nii et ....

Ise üürisime kaks korterit, üks on kohe peatänava ääres ja teine rannas. Selliseid pakkumisi leiate, kui trükkida Google´sse "tourist apartments in barcelona". Nüüd on enamik kevad-suveks ära üüritud, aga midagi leiab veel kindlasti. Ja julgelt võib hotelli helistada ja küsida, kaugel rand :)

Hei!

Lendame koos sõbrannadega veidi varem - ehk siis järgmine nädal Barcelonasse ja veedame seal 7 päeva. Meil on see samuti esimene reisibüroo poolt korraldamata reis, aga oleme omal käel ise endale plaani kokku pannud. Interneti abiga on see väga lihtne, peab oskama vaid inglise keelt. Esiteks, on sul öömaja olemas ? Meie valisime korterimajutuse, see on palju odavam kui hotellis (ja hotellid on Barcelonas ühed maailma kalleimad). Nii, et kõigepealt oleks sul vaja ööbimiskohta saabuda :) Barcelona lennujaam asub kesklinnast 20 km kaugusel, linna saad sõita takso, rongi või bussiga. Transport on väga hästi korraldatud, bussid sõidavad enam-vähem iga 10min tagant kesklinna. Taksoga saad otse-loomulikult täpselt sihtkohta - maksab see kuskil 20-30 EURi (hind tuleb juhiga läbi rääkida). Kui juba kohal, siis Barcelona pakub väga palju ajaveetmisvõimalusi:

  1. 1 või 2 päevane bussituur vaatamisväärsuste juures, maksab 20-26 EUR, buss sõidab läbi kõik tähtsamad kohad, valida on 3e ringi vahel. Vahepeal saab minna vaatamisväärtustega tutvuma ja siis edasi sõita - pilet kehtib siis kas 1 või 2 päeva. Lisaks annab sama pilet palju soodustusi sissepääsudes.
  2. Muuseumid - näiteks Picasso muuseum
  3. Sõit merel - maksab 11-12 EURi ringis
  4. Montserrat mäele saab minna nö õhutrammiga

5 päevaga jõuad ilmselt ühel päeval bussituuri teha, ühte-kahte muuseumi külastada, rannas käia, palju head süüa&juua, shopata.