mlk

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
8 postitust
7 kommentaari
 

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Aga selline naljakas küsimus, et kas sellel SmartLynx Airlines-il (Teztouri poolt) lubatud tekid-padjad on tõesti kõigile reisijatele olemas? On ehk kellelgi kogemusi? Ees ootab 12-tunnine öine lend.

Nüüd peaks küll see reis lõppenud olema...

Tere,

Plaan on minna esimest korda Hiinasse (nädalaks), kuid ei oska valida Shangai ja Pekingi vahel-mõlemasse on soodsad pakkumised. Oskab ehk keegi soovitada, kumb sihtkoht oleks mõistlikum valida kui arvestada reisi kestvust ning, et soov on lihtsalt Hiinas ära käia ning veidi kohalikku kultuuri näha. Tänud!

Kahju isegi, ma juba lootsin, et ehk tuleb mõni veidi kobedam firma. Seal FlyLALi Boeingus, millega nad Hispaaniasse sõidutavad, on nii jube kitsas. Pikal inimsel seal üle 6 tunni veeta..Aga jah, mõttetu nurisemine, peaasi et kohale saab.

S.t. Air Europa juttu ikka, mitte Estonian Air:D

Sama küsimus...tahaks minna nädala pärast Tenerifele. Nii Horizon Travel kui ka Teztour kasutasid samuti FlyLALi ju. Huvitav kuidas nad selle nüüd lahendavad. Ise olin sügisel just sel nädalal Horizon Traveliga Hispaanias kui Futura pankrotist kuulutati-niiet tagasi tulek oli juba FlyLALiga. Kust seda Estonian Airi juttu kuulsid?

noooooooooooo.....kas sa ise ei oska inimestele normaalselt ja viisakalt vastata? kui ma esitan siin sellise küsimuse, siis järelikult ei taha ma mõne ilmaportaali vastust sellele, taun. kõike head