ruhnukaru

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari
 

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

8 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kas keegi oskab kommenteerida, et miks Skyscanner jms. otsingumootorid ei näita enam Ryanair ja Easyjet hindasi? Kuna olen varem neid otsigul kasutanud ja siis näitas. Kas ma jätan kusagile kasti linnukese tegemata?

Tunnen huvi, et kas kellegil kogemusi või teadmis selle Aerosvit Airlines-ga. Kas lennates Riga-Kiev-Bangkok ja kohe Bangkokist edasi peab pagasi välja võtma või ei pea? Sama tagasi tulles Bangkok-Kiev-Stockholm kas Stockholmis peab pagasi välja võtma? Küsin seda selleks, et sooviks ära osta piletid Bangkokist edasi ja Stockholmist Riiga või Tallinnasse, aga ei tea palju ümberistumise aega varuda. Lend Bangkoki jõuab öösel 03.30 ja edasi sõidaks 07.35, selle aja jooksul jõuab pagasi ka vajadusel välja võtta (kui peab), aga Stockholmist Riia ümberistumise aeg 2,5 h? Kas sellest piisab juhul, kui pagasi peab vahepeal välja võtma?

Olen ise rasedana (5 kuul) suusatamas käinud ja kui nüüd oleks ka rase ja valiku ees, kas minna või mitte Taisse, siis läheks, kui mingeid terviseprobleeme pole olnud. Kui hästi meenutada siis Kroonikas oli mingi aeg Ingrid Tõniste rasedana (vist 7 kuul) Maladiividel (kui ma õigesti mäletan), sinna on ju veel pikem sõit. Tema jutust jäi küll mulje, et oli oma puhkusega üli rahul. Rasedus ei ole haigus ju!

Vaatasin järgi kindlustus korvab, siis kui ümberistumise aeg on vähemalt 2 tundi. Veel see, et Aurinkomatkad reisid on tellimusreisid, st. kohvrid tuleb Helsingis vahepeal välja võtta, otse Tallinnasse ei saadeteda (liinilendule läheks otse).

Ise reisi bronnides küsisin nõu ülemuselt, kes nendega palju reisinud ja tema ütles, et kui vahepeal on tankimine, siis nad kipuvad hilinema. Endal seda muret ei ole sest lennuk saabub Helisngisse öösel 2.15 ja siis jään hommikut ootama, et esimese lennuga TLN tulla. Aga kui sul lennuk hilineb ka siis kindlustus ei korva seda?

Uurisin samat asja kuu algul ja lõpuks valisime Turus hotelli Holiday Club Caribia, sest surfates tuli välja, et Naatali kämpingud on suhteliselt kalju ääres ja ei saaks lapsi omapead välja lasta. Siis veel tuli välja, et käpmingute minimaalne rentimise aeg on 3 päeva ja suurematel nädal. Vaata lisaks http://www.vikingline.ee/sihtkohad/soome/turu_hotellid/hotellihinnad_turu.asp . Läbi estraveli bronnides tuli 2 ööd hotellis (veekeskus hinna sees) ja laeva pilet inimestele (4 täiskasvanut ja 2 3a last) ja ühele autole kokku 5900.-. Mis on minu mõistes väga hea hind. Meil minek 26.juuli ja tagasi 28.juuli

Ma peatun jaanauris ka Phan Thiet`is ja hotell mere ääres Bon Bien Resort www.bonbienresort.com. Minek 16 jaanuar läbi Aurinkomatkadega.