Viimased kommentaarid

Eile öösel sain oma lapse bussi pealt kätte, mis tuli Sankt-Peterburist. Lapsed olid seal korvpallivõistlustel ja te usu, kaua nad tulid 150 km-t Peterburist Eesti piirini.... 4 tundi! Kuna tegu oli suure reisibussiga, siis see liigubki aeglasemalt kui sõiduauto, aga no 4 tundi, andke andeks? Veel pole jõudnud uurida, miks küll nii kaua läks. Rääkimata sellest, kaua peab piiril ootama. Jällegi ma ei tea, kas bussidel ja sõiduautodel on see aeg erinev, aga neil oleks läinud seal 3-4 tundi. Ette (st. 2 tunniga piirilt läbi saamist) said nad seepärast, et viisa oleks südaööl lõppenud ja siis neile halastati. Muidu oleks üle südaöö läinud. Täiesti uskumatu, sest need ajad, kus me pidime ise sedamoodi piiridel passima, on ikka nii hämarusse jäänud, et praegusel ajal sellise olukorraga kokku puutudes kaob igasugune isu idasuunas reisida. Nojah, lihtsalt pidin välja ütlema, kuigi väga teemasse ei puutu.

Ma ootaksin ka sellekohast infi. Mõtlesime selle aasta suvel minna ja teha tiir peale tervele riigile. Netist majutuse hindu uurides ei tundu kuigi roosiline olevat. Võin eksida, aga vist isegi kallim kui Horvaatia... Aga samas, ega kodumajutuse kohta netist vist palju ei leia, nad ei reklaami end eriti.

...samal kuupäeval ja puha, ainult hotell on teine.

Oled sealt nüüdseks tagasi? Äkki räägid siis ise lähemalt. Ma ka vaatasin seda hotelli, aga piltide pealt ei jäta kõige paremat muljet.