Viimased kommentaarid

Ongi tore, et on erinevaid kogemusi! siis on reisile minejatel võrreldav info. Minu kogemused on olnud sellised. :))

Kalastamine EU riikides on alati vastavate lubadega. Sellist võimalust eriti ei ole, et viskad suvalises kohas ussi vette ja kalastad ilma loata. Võid kindel olla , et kui nähakse veel võõrast reg numbrit siis kutsutakse kindla peale politsei. Tasuks uurida eesti vastavatest ametkondadest millistel tingimustel ja kus selliseid lube väljastatakse.Alla 50 euri see kindlasti pole ja on veel selline võimalus, et see väljastatakse näiteks ainult ühele kindlale veekogule..

Olin nendes linnades viimati 3 aastat tagasi suvel. Võin öelda, et väga mõnus puhke piirkond. Niza rand ja promenaad on ilusad, vesi suhteliselt must ja sogane, kuid see eest soe :)). Soovitaks omaltpoolt külastada Saint- Maxime ja Saint- Trope randu. Puhas ja mõnus :)Nizast üle 100 km Hindadest nii palju, et kui olete pärit Eestist siis ei üllata teid enam mingid hinnad. Suur pitza on 9-12 euri .Pasta bolonese 10.. Lõuna 4 inimesele 50-60 euri.Muide ega seal kandis sellist prantsuse kööki eriti liikvel ei olegi nagu Parisis. Tugev Itaalia mõju on igal sammul. Muide, kui tulete San Remo juures üle piiri siis ärge unustage tanklast Duce Mussoliini büst kujukest mälestuseks ostmast.Neid seal kandis vabalt saada. Ja keegi ei sõima neid fašistideks:)))

lauriandresel on õigus. Itaalias ei tasu küll oma autot kuskile nurgatagusesse kohta jätta seda eriti kesk ja lõuna rajoonides. Milano on ise aga täiesti mõnus reisi sihtkoht. Eriti sobilik on see šoppamiseks. Kõik kohad on täis Armani, Lagerfeldi jne shoppe. Esmaspäeval on nad muidugi kinni ja nädala sees alates kella kuuest õhtul ka. Pole mingi ime kui on ka lõunavaheaeg a 2 h. Como Lake n ka ise enesest tore sihtkoht, kuid täiesti erinev puhkuse vorm kui Milano. Tallinast sinnasõiduks rehkenda 3 x 24 h . Saab ka kiiremini kuid siis lõpedad kuskil haiglas.Hinnad on itaalias samad kui eestis mõniasi nats kallim mõni odavam. Kindlasti on odavamad kvaliteet brandide hinnad võrreldes Eestiga. Hotellid tunduvad olevat siiski päris kallid. 100 euri 2ne tuba. Eks urkad on muidugi odavamad..ja kämpingu bangalow´d ka.