Tirm

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari

17 külastatud riiki, 9% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

~200km Muscatist Bimmah Sink hole ja Wadi Shab. Isiklikult meeldisid need kaks kohta rohkem kui Muscat, Wadi Shabi ja Sinkhole jaoks kulub terve päev.

Muscati lähedal Yiti beach kuhu sõites näeb kohaliku külaelu, eesleid autode katustel magamas ntks ja laagreid kus indud elavad.

https://www.tripadvisor.co.uk/ShowUserReviews-g1096335-d1719151-r139389585-Bimmah_Sink_hole-Dibba_Al_Bay_Ah_Musandam_Governorate.html https://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g298421-d1073179-Reviews-Wadi_Shab-Sur_Ash_Sharqiyah_Governorate.html

1,5 nädalat puhkust, siis mäed mäed mäed.

Omaanis saavad turistid alkoholi baaridest kohapeal tarvitamiseks. Alkoholi saavad poest osta ainult residendid kellel on selleks vastav luba, alkoholi poode on Muscatis mälu järgi kaks. Lennujaamast saab osta kaasa 2L veini või 24 purki õlut, mida avalikult tarbida ei tohi.

Mina sain märtsi lõpul 18. Taotlesin alguses veebruaris siis lükati tagasi ja vaja oli neid samu dokumente.Pead minema notari juurde vanematega ja sünnitunnistuse kaasa võtma, Austraalias elav sugulane/tuttav peab ka notari juurde minema ja dokumendile alla kirjutama.(dokumendid saadeti sulle mailile??) Ja siis vaadatakse uuesti su taotlus üle. Mina toimisin nii et saatsin neile maili ja ütlesin et hetkel olen 17 aga suvekso len 18 täis et kas on vaja täita need dokumendid. vastati et jahh Saatsin uuesti maili kui sain 18 lükati tagasi taheti jälle millegi pärast vanemate nõusolekut. Saatsin ak kolmanda maili ja peale seda sain 2h jooksul viisa.