karinyy

Rändur, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
5 postitust
19 kommentaari
 

2 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

11 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Buudha kuju on võimas, sinna saab köisraudteega, mis pakub vägevat vaadet ning jalutuskäik läbi väikse armsa külakese on ka tore. Mulle igaljuhul see ettevõtmine meeldis väga.

Kes veel Hong Kongi läheb pikemaks ajaks soovitan ära käia Dragon's Backil :)

Mina olen käinud Buddha kuju vaatamas 2009 aastal :)

Mul tuli ka Planner ja just see oma olengi :)

What's the best way to get from the airport to the hotel? Where are the next tourist shops? Where's the nearest restaurant? And what's that really pretty looking building over there?

You know it all! Your vacation is important to you which is why you like to have everything planned out in advance. You seek relaxation, simplicity and a chance to spend some calm time with family and friends. You try to avoid anything that could get in the way of your worry-free and secure vacation, even if that means missing out on spontaneous local events.

oota misasja, Hong Kongi pole viisat vaja ju!!!

Cheung Chau saar Dragon's Back matkarada (väga kift)

Return tähendabki edasi-tagasi piletit :)

Rong sõidab KL Sentrali, sealt võiks õhumetrooga minna peatusesse Imbi - sealkandis ringi vaadata, see selline keskus. Ja kindlasti Klcc peatus kus on väägevad kaksiktornid ja ilus pargike. Muidugi võib ka ära käia teletornis, kui aega, see on ka väärt vaade.Ega rohkem ei jõuagi vist.

Usa-st Mehhikosse?

Tahan minna läbi USA Mehhikosse. Näiteks 3–4 päeva olla kuskil NY-s või LA-s ja siis edasi minna kuhugi Mehhikosse, kas sellega probleeme ei teki? Ei vaadata kahtlaselt? Kas üldse tohib eestlane niimoodi minna? Tänud kes vastavad.

Ei taha uut teemat teha, aga on keegi sõitnud Malaga - Madrid - Malaga. Ükskõik kas bussiga või rongiga, oleks vaja käia ühe päevaga ära ja võimalikult odavalt loomulikult :)

Odav on ka nii kui Tallinnast Londonisse Easyjetiga, septemberis olenevalt kuupäevadest on võimalik saada väga odavaid pileteid. Ja Londonist edasi sellise firmaga nagu Aer Lingus - Malagasse - see ka väga odav.

!!

Suur aitäh! Ja ma ei teadnudki sellisest tõlkimis programmist :) . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

Karrin millal sa Hong Kongi lähed?(kui lähed)

Naabrimees: kuhu tänavale peaks Macaus sõitma sadamast bussiga, et näeks põhilisi vaatamisväärsusi jne?!

Naabrimees kas oled kasutanud octopuse kaarti? Kas see kehtib laevadel ja ferrydel ka? Kas on mingi kindel sadam kust kõik laevad ja ferryd väljuvad? . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja palub tungivalt postitajal seda tulevikus endal teha!

Aga saared? Macau, Lamma ja Lantau näiteks, sinna mineka selle Ferry Stariga või mingid spets laevad? Ja peaks need kõik ära käima? Kas bussiliiklus on seal hea, et randades ka käia, rannad jäävad teisele poole hong kong islandit, niiet kas seal bussid liiguvad kogaeug, et turvaliselt ikka tagasi ka saada? naabrimees, millal sa hong kongis käisid? mis kohti külastasid, kaua olid, mitmekesi käisite? aitäh

Olen kõik teemad siin juba läbi lugenud ja kokkuvõttes ma ei saa aru, kus siis oleks parem hotell võtta, kas Kowlooni või Wan Chai kanti, kui tahame lihtsalt hong kongis ringi käia. ei ole pidude huviline. keegi on kasutanud seda octopuse kaarti? ja kas muidu hotellides saab tellida/broneerida igasuguseid erinevaid ekskursioone või tuleb ise seal kohapeal vaadata uurida, millal ja kus mingi ekskursioon on?! aitäh kes oskab aidata.

Minuteada ei kuulu sinna alla, et see nagu täitsa omaette asi.