Viimased kommentaarid

Tänan vastuse eest, Uva! Oleks veel hea teada, mis on kahekohalise toa hind üheks ööks?

Viimati külastasin Istria poolsaart 8 aastat tagasi, nüüd nädala pärast taas plaan Horvaatiasse lennata ja seekord plaan Opatija - Rovinji piirkonnas ööbida. Võimalik, et ka bussiga Sloveeniasse sõita või laevaga Itaaliasse. Kes Istrial käinud, palun andke nõu, kas oleks vajalik kodumajutused (hostelid/hotellid) ette ära proneerida või leiab hea hinnaga ööbimist ka kohapeal hõlpsasti. Aastate eest polnud soodsa öömaja leidmisega probleemi, kuid juuli lõpp on kindlasti puhkuste kõrghooaeg. Ehk on kellelgi veel häid soovitusi mulle reisiks kaasa jagada.

ARENSBURG - väike, vaikne ja luksuslik, veekeskuse osa lihtne, hubane ja stiilne. Saunas mängib vaikne muusika, väikesest basseinist avaneb vaade õuele, mullikas võib sulistada ja veekeskusesse saab ka baarist jooke tellida. Tubades sätendavad kuldsed toonid ja restoranis tunned end mugavalt, mis siis et väljareklaamitud 20% asemel tehakse hinnaalandust 10% jookidelt-söökidelt. Hommikusöök on ka igati OK, isegi soolalõhet saab nautida. Mis peamine: soodushindade puhul igati külastusväärne koht. Soodsad hoolitsused on nautimist väärt.

Johan - eriti vaikne koht, veepark privaatseks olesklemiseks super hea: väike bassein- kolmest küljest vaade õuele, mullikas, aurusaun, soome saun vaatega õuele ja teine soomekas dušširuumis külmavee auk ukse ees. Suvel on võimalus välibasseini ääres varbad vees päevitada. Protseduuridest Nuvola voodit küll ei soovitaks. Mulle üldse ei meeldinud mingi kile sees higistada.

Rüütli- odav ja võimalusterohke: basseinis saab peale sulistamise ka ujuda, jõusaal, paar sauna ja ka lõunat ja õhtusööki võib rootsi lauas süüa. Toidu-joogi valik on mitmekesine ja tervislik. Protseduurid väga odavad. (210.- kr eest saab näiteks veeparki, jõusaali, soolakambrisse, ravivanni ja massaaži 20 min).

Meri - Söömine rootsi lauas sarnane Rüütlile, protseduurid ka. Suurt basseini pole, kuid rahvast vähem ja teenindus väga sõbralik.Soolakambri muusikavalik oli tõeline nauding- "Saaremaa valss" ja Raimond Valgre viisid.

Grand Rose - Roosiline puhkus. Meeldib, et hoolitsused ja veekeskused on kõik ühel korrusel. Meeldib, et veekeskuses on rohkem kui kaks sauna ja võimalus nii süüa kui ka juua. Ei meeldi, et on liiga lärmakas, sest külastajaid näeb igal sammul ja samas kohtab pidevalt põrandaid kuivatavaid tüdrukuid. Kadakavannis istudes naudid seinale maalitud merd, muidu viibid nagu keldris. Omapärane on siin igal juhul. Restoran on väga armas, lõunasöök maitsev, aga (170.- kr) ehk nats kallis (kohvi hinna sees pole).

GO SPA - Imeline vaade merele, luksuslik-rahvuslik tuba ja peen restoran ka nats rahvuslikus stiilis, kuid angerjat seal ei pakutud. Sõin hoopis praetud räimi ja mereanni suppi. Hoolitsused kallid ( võimalik osta ka soodsalt), kuid mõnusad - igal pool pakutakse juua vett kurgi või apelsini lõikudega. Veepargis on eriti mõnusad välibassein ja külmavee bassein. Võimalus juua vett, värskelt pressitud mahla ja muid värskendavaid jooke.

Siselend Keralaasse võtab aega vähem kui 2 tundi. Me käisime Keralas 9 päevaga ära. Mumbai-Trivandrum-Kollam-Allepey-Mumbai http://www.poogen.ee/?SubID=8&AID=1649&CatID=14

Kerala muidugi kui tahad ehtsat Indiat näha. Rannapuhkust saab ka lähemal nautida, pole tarvis kaugele Goasse lennata.

Meie sõitsime 2 aastat tagasi liinibussiga Dubrovnikust Montenegrosse ja rentisime seal auto.Montenegros on kõik hinnad võrreldes Horvaatiaga odavamad.