katsikas

Rändur, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
9 kommentaari
 

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

4 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Meie saime London-Singapur-Perthi üheotsa pileti ühe ümberistumisega ~12000. British Airways mõlemal korral :)

Bookinghouse'i kaudu. Pole paha!:)

Aga külastustpikkus siis ainult kuni 3 kuud :)

Aga Perthist? Keegi teab ehk täpset aadressi?

1) 14.11 jõuame kohale :)
2) kaksi
3) reisimise, töö ja mõnel muul eesmärgil
4) pooleks aastaks on esialgne plaan
5) Perth

okou :) karta on, et mul seda 5000 AUD'i siiski pangakontol ei ole sellel ajal kui välja lendan :) agaaaa... nagu ma aru saan siis on inimesed siiski ilusasti kohale jõudnud üheotsapiletiga :)

aga girlie, mida sa vastasid viisas selle punkti alla kus oli küsitud Austraaliasse sõitmise aega (täpseid kuupäevi). Sain su jutust aru et sul veel ei ole pileteid, aga kohekohe hakkad ostma. aga minuteada on viisas ju punkt sees mis küsib sinu täpset lennu aega? Või võib selle jätta täitmata? või panid sinna umbkaudse kuupäeva?

saab ikka peale. Kindlasti saab, sest inimesed on Šotimaal ikka väga sõbralikud ;)

Mina käisin ka eelmisel aastal sõbrannaga Inglismaa tuuril. Hakkasime Londonist pihta ja hääletasime end üles Sotimaale. Nii äge oli. see oli mu elu seni kõige toredam reis üldse. Soovitan aega varuda, sest Šotimaa on nii ilus, igas linnas tahaks kauem peatuda. Kui plaanid hääletades minna, siis midagi karta ei ole, inimesed on üleval põhjas palju sõbralikumad ja abivalmid :) Usun et ka teie kohtate seal ainult toredaid ja häid inimesi. Augustis on ka Šotlastel endil suured holidayd nii et hostelid võivad üsna täis olla.. aga kindlasti soovitan uurida erinevaid backbackersite hostele. Neid on ehk isegi mõtekas ette broneerida. sest meil oli näiteks pidevalt mitmes kohas ees kiri et NO VACANCIES. Ja seda pidevalt, mitmel õhtul. Samas pean ausalt tunnistama et me ei jäänud kordagi lageda taeva alla magama.. inimesed on lahked, paljud lubasid meil telgi oma backyardi maha panna.. osa lubas oma kodus ööbida.. telgiga on muidugi see jama ka, et algul mõtled küll et paned telgi kuhugi üles ja asi vask, aga tegelikkuses on suurte linnade läheduses see üsna raske. Raske on leida head turvalist kohta kuhu telk panna. seetõttu soovitan hästi julge ja hakkaja olla. küsige kasvõi kohalikelt et nad ehk teavad kuhu telki saab maha panna ja küll te näete, et nii mõnigi kutsub hoopis enda juurde :) Kus mure kõige suurem, seal abi kõige lähemal ;)
Kui aga hostelites ööbida siis mõnes kohas soovitan kindlasti ikka koht ette broneerida. Siis on kindel värk. abiks võib olla ka couchsurfing. Samas, kui hääletades minna, siis alati ei tea ju ette kuhu või millal jõuad mingi päev.. aga edu! julgust ja pealehakkamist!
Šotimaa on nii ilus! Usu mind, see on kindlasti üks koht mis jääb eluksajaks meelde. Ja Loch Nessi ümbrus on ka väga ilus!:) Kõik Aberdeenid, Invernessid, Edinburghid ja Fort Williamsid soovitan läbi käia. Kahjuks mul endal ei õnnestunud päris sinna läänerannikule jõuda, ajanappuse tõttu, aga see pidi ikka kohe eriti ilus olema ;) aga juba kesk-Šotimaal on ka vaatamist küllaga!