TiinaO

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
 

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Mina usun, et ilm on liiga kuum juulis-augustis, et lapsega minna. Mina tulin sealt hiljuti tagasi ning oma 7-päevasest reisist magasin vahepeal 36 tundi järjest, sest sain päikesepõletuse (kasutasin koguaeg kreeme 20+). August pidi olema samuti väga kuum. Meil oli ca 34-37 kraadi sooja ja päike on väga terav. Mina mõtlen ka lapsega (5 a.) koos minekust, kuid mitte ennem septembrit-oktoobrit.

Teiste soovitusi enamasti arvesse ei võeta :) aga kujutage ise ette, kui teil on nii kuum ilm, et jalutada ei jaksa, õhku ei ole, nahk on valus, käite kolm korda päevad dushi all jne. Ammugi on sellises kliimas raske lapsel.

Rannas on küll tore olla ning õhku sealgi veidi rohkem, kuid reisikorraldaja ei soovitanud esimestel päevadel üle tunni aja rannas veeta ning see on väga õige! Mis te siis ülejäänud aja teete?

Ehk sa täpsustaksid veel, kus tuleb ümber istuda, otse lennujaamast hotelli minnes?

Kui Hong Kongis peatuda vaid lennu vahetuseks, kas siis tuleb ka viisa muretseda? Vist mitte?

Hetkel aga läheb see ju kallimaks, mina sain enda soovitud kuupäevadel hindadeks: 4770.- Hong Kong - Bangkok - Hongkong (Airasia.com) 9347.- Tallinn - Hong Kong - Tallinn (Finnair) Kokku 14117.- mis on ikkagi kallim, kui Reisieksperdi praegused pakkumised (Emirates, KLM) Ja see hind on juba suht sama, kui võtta otse Tallinn - Bangkok - Tallinn Finnairilt.