Janki

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

ok, tänud.
Ma loodan, et estravel siiski tahab vastata mu küsimusel.

Sugulane just jõudis USA kampaania käigus ostetud reisilt tagasi. Tagasitulles tekkis neil aga New Yourki lennujaamas probleem. Check innis ei võetut nende pagasit vastu, teatades, et pagasiauto on just 2 minutit tagsi lahkunud ja nad saavad ainult käsipagasi kaasa võtta. Pakuti ka sellist varianti, et nad maksavad 250 USD´i juurde ja lähevad järgmise lennuga, et siis saavat ka pagasi kaasa võtta. Kusjuures lennujaams olid nad 2 tundi enne lendu ja pagasiauto lahkumise jutt oli jabur. Õnneks ei olnud kellelgi suurt kohvrit ja õnnestus kõik asjad ümber laduda käsipagasisse, loobudes suveniiriks ostetud rummipudelist ja lõhkudes oma seljakoti raami, sest muidu poleks see käsipagasisse mahtunud. Mis oleks aga olnud, siis kui oleks olnud ikka normaalsuurusega kohvrid, seda ei tea, arvatavasti oleks pidanud need sinna jätma.

Estravel ei ole seda veel kuidagi kommenteerinud. Loodan, et nad siiski vastavad, sest endalgi kuu aja pärast minek. Ei tahaks arvata, et nüüd siis soodsa pileti ostjaid kiusama hakatakse.

Ma lihtsalt jagasin oma rõõmu teiste rõõmsate inimestega. Usaladan siiski omal käel muretsetud pileteid rohkem, kui kellegi Snoopi, saksa tüübi omasid 8 üldse mitte paha pärast). Ja ei taha siin kellegagi pragada ega midagi. Lihtsalt olen üks neist, kes oma marsruuti jagas. Kõik osatvad ja lähevad nii nagu ise tahavad ju.
Kui keegi saab veel soodsamalt, siis mul hea meel.

Meil on ka piletid käes, nii tore! :)
Aga tõesti tallinlastel soovitaks kohale minna, helistasin Estravelisse juba mitu päeva tagasi ja öeldi, et mailid on umbes. Eile õhtul läksimie viiekesi büroosse kohale, ootasime kaks tundi ja saime reisi kätte. Öeldi veel, et märts on nüüd problemaatiline, sellel ajale enam eriti midagi pakkuda ei ole.
Meie seltskonnal minek aprillis. Sihtkohad New York-> Chicago-> Miami ja läbi NY koju :)Igas linnas viibime umbes neli päeva. Niiet hoiame pöidlad pihus, et viisavabaks läheks!

no minu tuttavad on kas kogunud aasta otsa või võtnud õppelaenu.