Viimased kommentaarid

Soovitan peatuda Ao Nang-is.Mõistlik on võtta hotell võimalikult rannale lähedale ja keskusesse. Ao Nang Orchid Resort Krabi on heaks orientiiriks (guugelda). Antud hotelli lähedal, tänavanurgal/rannas, on kiosk kust saad osta fikseeritud hinnaga pileteid paatidele erinevatesse randadesse või saartele sõitmiseks.

Lihtne põhjus: Admin Fee - Charged per passenger/ per one way flight and relates to the costs associated with Ryanair's booking system. No administration fee applies to bookings paid for by MasterCard Prepaid Card (excluding UK MasterCard Prepaid) and Ryanair Cash Passport (UK residents only).

Mitte UK prepaid kaartidega saab jätkuvalt kaardimaksetasuta maksta. Swedbank Deebetkaart Pluss on ka minu teada prepaid kaart ning sellega peaks saama kaardimaksetasuta maksta.

Taximeter peatus on terminali uksest väljaminnes paremal pool.

Tegemist on TAXIMETER ehk taksomeetriga taksoga. How much pole mõistlik küsida,sest taksomeetri alusel sõites saate odavamalt. Lihtsalt jälgige taksomeetri algnäitu kui liikuma hakkate.

Minek oli 10.01. Riiast hilines väljalend ca 1 tund ja Kiievist ca 4 tundi. Napilt jõudsime jätkulennule Phuket-i. Lennuk ja teenindus oli OK. Tulime 25.01 lennuga Bankok-ist. Kõik lennud olid graafikus. Lennuk Bankok-ist millega tagasi tulime oli vana Royal Brunei lennuk. Üsna väsinud olemisega. Teenindus oli suht nigel.

Hea oleks tõesti teada kas piiril eurode ettenäitamine sobib.Homme juba minek:)

Varanasis võtke kindlasti hotell Gangese äärde. Ametlikult tõesti rikšaga sinna ei saa ja ca 1km tuleb jalgsi minna. Kuid sealgi on olemas nö "taksomaffia" ja hiljem saate jõe äärest ringiliikumiseks rikša võtta.

Olime 1 öö Rashmi Guest House-is http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297685-d596275-Reviews-A_Palace_on_the_River_Rashmi_Guest_House-Varanasi_Uttar_Pradesh.html

ja 2 ööd Alka hotellis http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297685-d652869-Reviews-Hotel_Alka-Varanasi_Uttar_Pradesh.html

Julgen soovitada mõlemaid. Rashmi hotell on üks parimaid jõe ääres ja minge kindlasti sinna katuserestorani sõõma.

Kuna olete Varanasi minemas rongiga, siis olge valmis rongi hilinemiseks. Kui jõuate hotelli liiga hilja, võite tubadest ilma jääda. Hilinedes helistage kindlasti hotelli ja teavitage millal jõuate.Hotell ei võta riski, et 4-5 tuba tühjaks jääks.

Delhis on hotellivalikut küllaga. Ise võtsime hotelli raudteejama juurde, sest oli vaja hommikul rongiga Agrasse sõita: http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g304551-d1163205-Reviews-Ginger_New_Delhi-New_Delhi_National_Capital_Territory_of_Delhi.html

Logistiliselt väga hea asukohaga - metroo 50m ja raudteejaam 150m. Soodsa hinnaga ja kodulehelt hea broneerida.

  1. Kindlasti võta hotell jõe äärde (miks sa muidu Varanasi lähed?). Kõige põnevam ongi mööda jõeäärt kõndida ja jälgida mis ümberringi toimub.Paadisõidu päikesetõusu ajal ja õhtuse Aarti tseremoonia jälgimise võiksid programmi võtta (algas vist kell 18.00).Hotell võta Dasaswamedh Ghati lähedusse, siis on kõik peamine läheduses.Põletamine toimub konkreetsetel ghat-idel (peamine põletusghat on Manikarnika) ja söögikohta sa sealt ei leia.
  2. Võta tuk-tuk ja sõida jõele võimalikult lähedale.See ei maksa eriti miskit.Päris jõe äärde transporti ei lubata ning tuleb üsna pikalt jalutada.Samas jõe ääres on tuk-tuk-id turiste jahtimas (maksavad politseile).
  3. Indias on "selverit" leida raske kuigi üksikud suured ja moodsad kaubanduskeskused on täitsa olemas. Mõistlik on süüa hotellides või kohtades kus teisedki seiklejad/ turistid käivad.

Paljudele oma küsimustele saad vastused foorumist - www.indiamike.com Ka Youtube aitab pildi ette saada, sest paljudest kohtadest on klipid üles laetud.

Pole ühegi broneeringuga (makstud ja maksmata) tünga saanud.Samas on Indias kõik võimalik ja see teebki seal seiklemise huvitavaks.

Minu kahe nädalajagu majutuse, lennuki- ja rongipileti broneeringud toimisid. Iseasi, et rong Agra(Tundla) - Varanasi hilines 7 tundi (öösel)ja see oli elamus omaette.Majutust broneerides tasub tünga vältimiseks uurida erinevatest reisifoorumitest hotellide tausta (tripadvisor, indiamike jne).

Käisime Mallorca-l läbi Riia. Kõik toimis.Teenuse kvaliteedile pole miskit ette heita. Tegemist on ikkagi ühe suurima reisikorraldajaga siin piirkonnas.

Hulgaliselt kommentaare ehk ka vastuseid oma küsimustele ning pilte leiad tripadvisor.com lehelt: http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297962-d557048-Reviews-Royal_Wings_Hotel-Antalya_Turkish_Mediterranean_Coast.html Arvan, et antud hotell on väga hea valik. Oktoobri asemel soovitaksin minna võimalusel septembris. Oktoobris võib olla ilm liiga muutlik.

Vaata http://www.accorhotels.com/gb/home/index.shtml Võimalik saada majutust ka 40EUR öö, kesklinnas (näit Ibise ketis).Eelmise aasta novembris olin hotellis http://www.accorhotels.com/gb/hotel-1400-ibis-paris-tour-eiffel-cambronne-15eme/index.shtml. Väga hea asukoht.