martena

Rändur, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
8 postitust
18 kommentaari

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

9 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Meie ööbisime Santa Ponsas, väikses  linnakeses mere ääres. Seal saab võtta merekruiise (suurema tuulega ei pruugi laev väljuda ja piletimüüja võib pärast  peidus olla :) ). Tore on reis vanaaegse rongiga (Palmast) ühte mereäärsesse asulasse. Ja muidugi koopaid saab saarel vaadata nagu ehk isegi teate.

No Patongis on üks massaazisalong, kus uksel lausa kirjas NO SEX. Kui rannani välja kõndida, siis tükk maad paremale kõndida ja lõpus veel kord paremale (tänavale) keerata. Kahjuks jäi pilt tegemata. Küll aga tänaval ühest m-salongist möödudes astus juurde naiseriietes kena "naine", kes kahtlaselt jämeda häälega pakkus massaaži. Tasub külastada erinevaid salonge, kvaliteedil võib olla suur vahe.

Novembri lõpus Krabile jõudes oli ilm pilves. Õhtul hakkas väikest vihma tibutama ka. Ja siis väikeste vaheaegadega sadas 4 päeva, mõnel õhtul päris kõvasti. Viiendal päeval saartetuuril oli ilm päikseline õnneks, aga tagasi kodusadamasse jõudes hakkas päris kõvasti jälle kallama, oli kuulda ka müristamist. Ühest Tai teleprogrammist oli ilmateadet vaadates näha, et Phuketi ja sellest allpool asuvas piirkonnas oli tohutu suur tsüklon. Detsembri esimesed päevad Bangkokis olid aga väga soojad ja päikselised. Paaril õhtul läks küll taevas pilve ja oli eemal välke näha, aga BKK-s sadu ei tulnud.

Kas jaanuari teises pooles Vietnam ei sobi (15 ööd)?

Võin lisada sihtkohtadena juurde ka Bali, Vietnami (+ Laos).

Huvitaks ikka. Aga reisi pikkus saab mul maksimaalselt 20 päeva olla.

Meie sõitsime Torremolinosest bussiga Granadasse. Pilet oli vist 10 eurot sentidega.

Mulle meeldib noaga uudishimulikke mehi kõditada...

Minul Ryanairiga probleeme ei tekkinud. Käsipagasina kaasas olnud seljakotti ei mõõtnud ja kaalunud keegi üle, kuigi tema pungil olekut arvestades ta veidi mõõtudest väljas pidi olema. Samuti ei kobisenud keegi mu vöökoti kohta midagi,samuti käe otsas olnud kilekoti kohta (nagu need poeskäimise omad on).Ka äraantav pagas tuli pool kilo raskem, mille kohta midagi ei öeldud :) Et siis palju oleneb ikka kohast ehk inimestest.

Seoses sinu mainitud Inglismaa karmide pagasinõuetega tahan märkida, et hiljaaegu Gatwicki lennujaamas turvakontrolli läbides ei tundnud keegi huvi minu käsipagasis olnud 250ml veinipudeli vastu. Veelgi enam - kodus kotti lahti pakkides avastasin, et seal oli ka minu väike (kartulikoorimis) nuga (tera 7,5 cm). Aga noh, teinekord võib seal turvakontrollis tööl olla tähelepanelikum inimene...

No ei usu, et mopeediga sõitmiseks peab olema autojuhiluba!

Tänan viimast vastajat! Eelpool plõksujatele võiks öelda ehk niipalju, et kohti kus käia tahaks on väga palju ja mingi valiku peab tegema :)Poleks arvanud et reisida armastavad inimesed (siin Tripis peaks sellised olema?) nii õelad võivad olla ja kohe teisi inimesi paika hakkavad panema.