martena

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
8 postitust / 15 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Kas jaanuari teises pooles Vietnam ei sobi (15 ööd)?

Võin lisada sihtkohtadena juurde ka Bali, Vietnami (+ Laos).

Huvitaks ikka. Aga reisi pikkus saab mul maksimaalselt 20 päeva olla.

Meie sõitsime Torremolinosest bussiga Granadasse. Pilet oli vist 10 eurot sentidega.

Mulle meeldib noaga uudishimulikke mehi kõditada...

Minul Ryanairiga probleeme ei tekkinud. Käsipagasina kaasas olnud seljakotti ei mõõtnud ja kaalunud keegi üle, kuigi tema pungil olekut arvestades ta veidi mõõtudest väljas pidi olema. Samuti ei kobisenud keegi mu vöökoti kohta midagi,samuti käe otsas olnud kilekoti kohta (nagu need poeskäimise omad on).Ka äraantav pagas tuli pool kilo raskem, mille kohta midagi ei öeldud :) Et siis palju oleneb ikka kohast ehk inimestest.

Seoses sinu mainitud Inglismaa karmide pagasinõuetega tahan märkida, et hiljaaegu Gatwicki lennujaamas turvakontrolli läbides ei tundnud keegi huvi minu käsipagasis olnud 250ml veinipudeli vastu. Veelgi enam - kodus kotti lahti pakkides avastasin, et seal oli ka minu väike (kartulikoorimis) nuga (tera 7,5 cm). Aga noh, teinekord võib seal turvakontrollis tööl olla tähelepanelikum inimene...

No ei usu, et mopeediga sõitmiseks peab olema autojuhiluba!

Tänan viimast vastajat! Eelpool plõksujatele võiks öelda ehk niipalju, et kohti kus käia tahaks on väga palju ja mingi valiku peab tegema :)Poleks arvanud et reisida armastavad inimesed (siin Tripis peaks sellised olema?) nii õelad võivad olla ja kohe teisi inimesi paika hakkavad panema.