Leili

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
29 postitust
12 kommentaari
 

5 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

4 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Aitähhh! hbert!
Tunnen, et pean sinna (Machu Picchu) minema juba pikka aega, vist 10 aastat - alates Lennuki reisist ümber ilma. Nüüd kui aeg, ööbimised ja lennud kokkulepitud asusin detailide juurde nagu näed ja siis tuli meelde ka see tõrge Bisbeki lähedal mägedes. Ei kannata lagedat nõlva.

Varemete vahel ju ei ole vist probleemi. See on tipus, aga sinna peab kuidagi kohale saama.
Täpsemalt, mul on kõrgusekartus just lageda nõlva ees. Nagu kirjutasin. Millised nõlvad ja mis tunnuse järgi siis valida, et mitte sattuda x punktis lageda ette ja sealt sel põhjusel paremal juhul tagasi pöörduda.
Käisin aastaid tagasi Bisbeki lähedal mägedes. Öeldi, et seal üleval on alpinistide kalmistu! Nulgude vahelt sammusime üles! Vaatasime! Laskusime alla ja tekkis mõte, et vaatame siin veel veidi ringi.
Oli rada kuristiku serval. Sügavik vist küll tunduvalt vähem kui 300 m. Keeldusin edasi minemast sest TÕMBAS!
Seal sain teada, et ma ei kannata lahtist ehk lagedat nõlva.
Oman siiski kogemust justnagu Uraalides, Isõk-Kulis ja Baikali äärsetes mägedes turistina.

to:hbert
Machu Picchu on nii kõrgel, aga küsimus on selles kas selle raja serval kuristiku poolel ka mingid taimed, põõsad kasvavad või on lihtsalt x laiusega rada ja kivisein ühel pool ning sinetav sügavik teisel pool? Saa palun aru!

Ma ei pidanud silmas Inca Traili. See on kindlasti väga huvitav ... olen uurinud radu internetis ja leian selle raja olevat liialt adernaliini pakkuva, et mitte öelda enamat.
Müts maha selle rahva ees!

Pidasin silmas busside lõpppeatust Machu Picchu all ehk siis nende busside, mis rongiga saabuva rahva veel veidi ülespoole viivad. Millised nõlvad ja rajad seal ülespoole edasi on? Minu mure on see, et ei kannata nö paljaid nõlvu, eriti nende all avanevat sügavikku. Tardun nagu eesel. Seni kuni on käsipuu, põõsad või puud ei ole mul kõrgusega probleeme. Kui aga poole meetri kaugusel on sügavik! siis on kõik! Ma seisan ja tunnen sügavuse tõmmet, väga tugevat .... See on põhjus miks kirjutan ja soovin täpsemat teavet selle kohta, mis ees ootab.

Tere!

Milline on see rada, mis viib busside lõpppeatusest üles? Palun kirjeldust kui keegi toksida viitsiks. Tundub, et tõus on nii 60-70 kraadi. Võib-olla on küsimus asjatundmatu. Ei ole Peruus käinud aga lähen aprillis ja ....

Tere!

Kuidas suhtuda sellesse pikka nimekirja justnagu kohustuslikest süstidest enne sõitu? See maksab vist üksjagu! Muidugi kui tõesti äärmiselt vajalik, tuleb see läbi teha aga äkki saab organism ise kaa veel millegagi toime!

Leili

Sinu eelarve tundub soodus! Plaanitud aeg aga pikavõitu. Mulle sobiks 2 näd. Milline on Sinu esialgne ajakava ja kas oled valmis seltskonda võtma inimest (inimesi) väljaspoolt olemasolevat tutvuskonda?

Parimatega
Leili

Küsimus! Kas Ollantaytambo rongiga viiakse siis täitsa kohale või on vaja veel kuristike serval kõndida?
Palun täpsemat reisikirjeldust kui on tahtmist ja aega! Ajajaotus, orienteeruvad hinnad!

Leili

Tahaksingi tegelikult ise minna, ilma reisikorraldajata. Meid on esialgu kaks. Vajan siiski nõuannet lennumarsruudi osas. Kas üle Londoni või Amsterdam jne. Samuti on teretulnud soovitused kohaliku marsruudi osas.
Internetist olen lugenud üsna kõhedaks tegevaid lugusid Peruu kohalike lennureiside kohta.

Need hinnad on küll väga soolased! Aga eesmärk pühendab abinõu!

Millise firma juurest tellin siis reisi kahele?