trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Tere,Suht sama teema!Minule sobiksid filipiinid ja ehk miskit veel.. vietnam jne.Ca 14 päeva pluss miinus.Kas veel aasta lõpus või jaanuari algus - keskpaik.Andke märku kellel sarnased plaanid!

Kas jaanuaris Filipiinidele ka minejaid on? Ise M34 ja hetkel reisikaaslast veel pole.Ja pilet ka hetkel veel ostmata.Plaan oli umbes kuu kanti. Praegu tartust head hinnad veel mõned päevad Hong kongi. aarneplaan@gmail.com

Seekord siis läks nende Globalpandadega nii nagu läks. Ei suutnud nad neid Tai tšartereid ikkagi ära korraldada.

Iga Halva juures on ka natuke head, vähemalt raha maksti ilusasti tagasi. Ei tea kas kõigile, aga loodan!

Minuarust hetkel Panda Travelis ei olegi probleemi.Küsimus on selles kas selline reisikorraldaja nagu Global Pro kellel ei ole minuteada kodulehte,tel numreid,Emaili ja põhikapital on 40000 ja juh liige on ka keegi belglane suudab sellised reisid ikka reaalselt ka ära korraldada.

Millegipärast ei tulnud kuskilt välja ka infot mingi litsentsi kohta ja tagatisraha kohta. Juhul kui kõik õige võiksid need korraldajad kahtlused kenasti tripis lahti seletada ja piletimüük võiks 100-ga jätkuda!

Kus sa leidsid selle,et Global Pro asub Ahtri 12

Tegelikult on nii, et Panda travel ainult müüb ja Global Pro on reisikorraldaja ja nendel peaks olema leping Flylal charters-ga. Just nimelt peaks, kuna ise omasilmaga näinud pole. Aga helistades leetu Flylal-i väideti, et alates 14,12,09 hakkab nende lennuk Tln-Bkk lendama. Ja rohkem ei oska kommenteerida.

Võtsin ainult lennu 14,12 ja samal päeval kohe edasi Phuketile, seal korter ootamas.

Natuke kahtlane on jah!

Aga siis helistasime Leetu Flylal-i ja sealt vastati, et alates 14,12 hakkab TLN-BKK nende lennuk käima. Ja siis julgesime ära osta. Loodame, et toimib.

Juunis käidud ja lõikasin pildid kääridega taotluse kasti sisse parajaks ja ei mingit jama. Kuskilt kuuldud et isegi joonistatud pildiga on trehvanud!