trip-krainetrip-ukraine-dark

Repsik

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
 

5 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Aitäh! Sain palju kasulikku infot.

Ega seal midagi väga keerulist ei olnud, lihtsalt USA-sse sisenemine oli kergem kui Heathrow lennujaama pääsemine ja sealt AA lennule minek. Juba terminaali sisenedes oli päris karm turvakontroll, lisaks veel ilmatuma pikk ootamine sabas, et sinna turvakontrolli pääseda.

Värava numbri saime teada u tund enne lennuki väljumist ja siis kiirustasime värava juurde, läbisime vestluse kurja turvatöötajaga, kes uuris lisaks kõigele muule, et ega keegi meie kotti midagi panna ei soovinud :). Kuna ei soovinud, siis jõudsime järgmise turvamehe juurde, kes lubas meil minna lennukile pääsemist ootama. Paljudel nii hästi ei läinud ning nad suunati kõrvale põhjalikumale läbiotsimisele, üsna mitmed eestlased sattusid sinna ritta. Kuulu järgi oli nn läbiotsijaid pisut kurjaks teinud tõsiasi, et eestlased saavad endale nii pikka reisi lubada.

Jäta meelde, et peale väravaid AA lennule minnes ei ole enam WC-sid :). Oli vist kuskil ka hoiatav silt selle kohta, aga ise ei märganud. Kui lõpuks inimesed lennukisse said, siis tekkisid WC uste taha järjekorrad :)

Tegelikult ega see kokku nii väga hull ei olnud, lihtsalt USA-sse sisenemine oli oluliselt kergem. Mina ise eelnevalt kartsin just USA-sse sisenemist, aga ei olnud midagi hullu.

Minul on USA piiri ületamisest hea kogemus. Küsiti paar küsimust stiilis, et kas olen varem käinud, kaua kavatsen viibida jms. Võeti näpujäljed ja tehti pilt ning seejärel klammerdati kole roheline paber passi, pandi tempel ja olingi maal. Sama lihtne lugu oli ka teistel minuga koos reisinud inimestel.

USAS-sse sisenemine oli oluliselt lihtsam kui Heathrow lennujaama saamine ning sealt edasi AA lennule minek.

Oli enne reisi sama mure, et ilmateade näitab kogu aeg vihma. Nädala jooksul sadas ühe korra ja sedagi saare keskosas ehk mägede vahel, aga seal pidigi tihti sadama. Muidu olid ilm ja vesi (veebruari lõpp ja märtsi algus) soojad.