trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Ära vaheta üldse. Kohale jõudes võta mingi ümmargune summa automaadist ning üldiselt eelista kaardimakset. Kindluse mõttes võta enne reisi pangast limiidivaba AMEX Platinum. Sellega on veel see hea asi, et saad kaasa 24 h online teeninduse st. bronnitakse sulle hotell, tuuakse auto jmt. Ma küll täpselt ei tea, kuid kahtlustan, et kui sa peaksid kuskilt Ungari kolkakülast helistama ja ütlema, et sul on nüüd kohe sularaha vaja, siis vast toovad nad sellegi sulle kohale kätte.

mulle tundub, et siit võiks selles hinnaklassis midagi leida 'https://www.airbnb.com/s/Provence~Alpes~C%C3%B4te-d'Azur--France?checkin=08%2F01%2F2013&checkout=09%2F30%2F2013&price_max=500

Mingil põhjusel ei suuda seda url'i lingina sisestada

Aga miks sinna Bialystok'i üldse minna? Augustow-Lomza-Ostrow Maz. on ju täiesti sõidetav tee ja lühem ka.

endal plaanis Veneetsiat külastada augustis ning internetis surfates leidsin sellise parkla http://www.informadove.it/webservizi/siti/lay09/pagina.asp?SessionID=293A1537-61AD-492D-AE00-BFF862F70054&key=venezia Kas kellegil on sellega kogemusi? Meil liikumisvahendiks karavan ja kuna lapsi palju ning üks vaid mõnekuune, siis sooviks jätta auto nii lähedale kui võimalik.

Kohapeal liikumiseks on parim vahend roller. Jaanuaris sai 200 raha eest päev väga korraliku asja.

Pekingi kohta ei oska öelda, kuid Shanghai tüüpiline suurlinn. Kui Euroopa metropolides hakkama saad, siis saad seal ka. Enamus teeviitasid on ka ladina tähtedega.

Turvahäll siiski mõistlik kaasa võtta. Nädala üür kipub võrduma hälli maksumusega. Laste vankrid ja turvavarustus ei kuulu tavaliselt ka pagasipiirangute alla ning selle saad lasta käsitsi lennukile viia, et transportööridel seda ära ei lõhutaks.

Siin mõned lingid ja googeldades võid neid hulganiselt juurde saada. http://en.campinguia.com/ http://www.campings.net/Geografica.php http://www.europe-camping-guide.com/en/list/spain/ http://www.campingsonline.com/Spain/Catalonia/Barcelona/

Isiklikust kogemusest soovitaks pigem kodumajutusi, mis Hispaanias on tihti odavamad, mugavamad ja kohati ka väga hea asukohaga. Nende kohta saad aga täpset infot kohalikest turismiinfodest.

Mina olen seda http://www.ixigo.com/ kasutanud lendude otsimiseks ning ostes suunab ta juba konkreetse lennufirma lehele, kus saab ostu teostada.

Kochi, sealhulgas ka majutuse, kohta leiad infot siit http://www.fort-kochi.com/kochi_en.html. Lähim rand on ca 25 km kaugusel asuv Cherai Beach. http://tourism.webindia123.com/tourism/beach/cherai_beach/index.htm?place=Cherai+Beach

Eelnev info reisi planeerides kogutud ja isiklikku kogemust veel ei oma. Kolmapäeval peaksin jõudma sinnakanti ning 2 nädala pärast võin jagada juba kogemusi.

Tervitused Kaido! Kas sul autorendis seda IDP-d ka läks vaja või said kohalike lubadega hakkama? Kuidas sa mu indentiteedi tuvastasid?

Pole lõplikult otsustanud ja see tsikli värk tundub isegi ahvatlevam. Kas võtsid auto ilma juhita?

Indiamike (http://www.indiamike.com/) foorumis siiski pidevalt hoiatatakse, et valge mees mootoratta seljas äratab koheselt politsei tähelepane ning sõit ilma rahvusvahelise lubadeta (IDP) tähendab ka kindlalt trahvi või altkäemaksu. IDP saaks muidugi ARk-st võtta, kuid mul puudub A-kategooria.

Kas Indias on võimalik rentida rollerit (alla 50cc), mille juhtimiseks ei oleks vaja A kategooriat. Eelkõige huvitaks mind rolleri rentimise võimalus Keralas, Kochis.

Perega tihedamalt reisides tasub kindlasti kaaluda ka krediitkaartidega kaasaskäivat kindlustust.

Miol ju peaks ka iGo peal jooksma ning see on vaieldamatul parem kui Garmini või Tomtomi oma. Kaartide puhul on Garminil eelis, kuna saab kasutada paljude kohalike tootjate kaarte.

Isikilikult eelistaks seda http://www.photopoint.ee/toode/17858/prestigio-geovision-450-western-europe.html, kuna iGO 8 tarkvara tundub oluliselt parem. Kaartid on nii Tomtom-l kui iGO 8 Teleatlase toodang.

Kas keegi on Indias ka ilma juhita autot rentinud? Kas oskate soovitada mõnda pakkujat Keralas ja milline on hinnatase?

Kas mõnele navile ka India kaart on?

ca 689 km, aga kindlasti tuleks kasuks, kui viitsiksid selle ise järgi vaadata.

http://maps.google.com/maps?hl=en&tab=wl

Horvaatias on hulganiselt nudistide kämpinguid. Kuidas on nendega Montenegros?