Viimased kommentaarid

Kui võrrelda Billundi Legolandi ja Pariisi Disneylandi, on Legoland tunduvalt etem. 14-aastasel ei ole tegelikult Disneylandis midagi teha.Minu lastele meeldis kõigile rohkem (lapsed 5, 6 ja 12)Legolandis. Seal omalgi ilus jalutada. Läksin väikese eelarvamusega, kuid kohapeal oli tegelikult väga meeldiv üllatus. Aga Europa Park Lõuna-Saksamaal on parim.

to:mineja
lahkunute mälestuseks vast ikka, mitte terviseks :)

Käisime Aerosvitiga Delhis. Lennukid küll väga vanad, kuid puhtad. Teenindus 5+. Kuna meil jäi lennates Delhist Kiievisse laps haigeks( palavikku), saadeti meid istuma äriklassi. Et reisisime 8-kesi,ei tahtnud kahekesi lapsega(10-aastane)ette minna ja ütlesin, et teised pereliikmed siin, saame hakkama. Selle peale pakuti meile kõigile 8-le kohti äriklassis. Kogu aeg toodi juua, niiskeid lappe lapsele otsa ees hoidmiseks, super. Piloot käis reisi jooksul ise rääkimas meiega 2 korda-kui on vaja, teeb esimesel võimalusel maandumise.
Meil ei tule kiirabi 40 palavikuga tavaliselt väljagi, seal aga oldi nõus 39-ga maanduma esimesel võimalusel. Jõudes Kiievisse oli meil kiirabi lennujaamas vastas. Arstid tulid lennukisse, vaatasid poisi üle ja alles siis saime välja.
Kogu Aerosviti-team oli hästi sõbralik. Ei tea, kas vedas meil või...
Lennukist veel nii palju, et B-767 ekraanid istmete taga küll eksisteerivad, aga ei tööta:)

Üleeile mõtlesime, et teeme ka üle pika aja ühe lastevaba nädalavahetuse. Ostsin bookinghouse´.ee-st piletid 22.-25.apr. Riia-London-Riia. Pileti hind ühele 1360.-eek edasi-tagasi.+ lisaks tuli pagasimaks, kuna natuke tahaks ju shopata ka:) Aga ikkagi väga hea hind minu meelest. Ja kuna me ise Pärnust, pole eriti vahet, kas lend läheb Tallinnast või Riiast

Ma ise ka tegelikult pärnakas:)Olengi just mõelnud, et kuna läheme 9-kesi, tuleb minna lennujaamast mitme taksoga. Nii et see metroo on siis vist väga hea variant. Kuna läheme lastega, mõtlesin, et on hea ja kindel võtta ekskursioonipakett. Leidsin internetist paketi- 3päeva 95 dollarit. 1päev-Keelatud linn, Taevatempel, Suvepalee. 2päev-Badaling, Mingi tombid. 3päev-Panda house, Hutongi tuur, Laama tempel, Birdś nest ja Water cube. Hinnas lõunasöögid ja sissepääsu piletid. Lisatasu eest "cable-car" Badalingi müüri juures. Tundub nagu mõistlik hind. Hommikul võetakse hotellist peale ja õhtul tuuakse hotelli tagasi. Aga ega Sa juhuslikult lõbustuspargi lahtioleku aegadest midagi ei tea? Meie oleme Pekingis 20-26 okt. Ise ei loe kuskilt välja, kas sel ajal on park veel avatud.
Ja suured tänud, et võtsid vaevaks vastata:)

Veel 1 küsimus: Kui läheme Hiinasse omal käel, mitte reisifirma kaudu, kas tuleb kõigil isiklikult minna saatkonda või võib ainult 1 inimene minna kõigi passidega? Või on üldse variant, et saab ka Pärnus mõne reisifirma kaudu viisaasja korda ajada?
Tänud, kes viitsib vastata:)

Kas keegi on Hiina viisast ka ilma jäänud ja kui, siis millistel põhjustel?

Kas keegi oskab öelda, kui palju viisa ise maksab? Siin juttu ainult vahendustasudest

Kägu osatakse selles büroos ajada superhästi. Ise ei käi juba ammu selles büroos ja tuttavad ka mitte. See koht ongi Pärnu rahva jaoks kellele naermiseks, kellele vihastamiseks

Aitäh! Ei bronni igaks juhuks siis. Mul lapsed ka kaasas. Eks nendega läheb veits rohkem aega ka nagunii. Siis jääks vist väga napikaks, jah.

Küsin igaks juhuks uuesti, kas keegi on kasutanud olotels.com teenuseid ja ostnud hotelli nende kaudu. Kas asi toimis?

Seda isegi vaatasin, et kahtlaselt odav. Aga kui sinna helistasin, hakkasid rääkima, et sellise hinnaga ikka ei saa nagu neil lehel kirjas. Et tahavad mingi 200 eurot juurde saada. Aga ikkagi tuleks natuke odavam kui mujal

Päris hull oli! Tuneesiasse ei soovita kohe üldse mitte minna tegelikult.

Tere! Plaan minna märtsis perega nädalaks Miamisse. Kas keegi oskab soovitada norm hinnaga majutust? Meid 2 täiskasvanut ja 3 last. Aitäh!