trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Aasta 2008 Dublinis esitasime krediitkaardi, mis nagu fikseeriti, keegi lisatagatist ei sovinud. Aa, asi veel nii oli, et me Eestist juba bronnisime omale auto ja kuna teadsime täpselt mitu päeva meil autot vaja oli, siis maksime ka rendi juba Eestist ära. Hertz oli vist see firma, mis teenindas ka öösel(kuna saabusime keskööl) ja vot selle eest küsiti küll juba lisatasu. . . . !

Olen ise proteesikandja ja lati on väga mõistvalt suhtutud, kui väravad lähevad särama nagu kuusepuud. Muidugi võib ju võtta ka mingi kirja arstilt, kuid usun, et need inimesed seal tööpostil ei üllatu, kui piiksute;)

Njaa...pärlid on on ilusad vidinad ja sellise hinna eest nagu seda seal pakutaxe, tasub kindlasti osta. Eelneva kommija, viimane lause on väga täkkesse ilmselt:P

Albion sai valitud just nende kogemusi arvestades ja olgem ausad, nende poolt pakutud reisid on kõik suht affatlevad:)kindlasti on ka sõprade meeldiv järelkaja olnud reisidest, suur mõjutaja. Ootan juba reisile minekut Hiinasse:)

Mai lõpus Iiris käies ei tekkinud autorendiga mingit probleemi. Sai eelnevalt neile ka öeldud, et tuleme keskööl ja saabumisajas päris kindlad ei ole. Kõik sujus nagu pidi. Kas ka nüüd nii on, ei oska öelda. Masinaid renditaxe vaid krediitkaardi omanikele ja sealt võetaxe tagatissumma. aaaaa...ja tõepoolest oli vaja lisatasu selle eest, et meid keskööl oodati.

üldiselt vaata siit--> http://www.limakhotels.com/ Jättis väga hea mulje ja teenindus oli ka supper.

Võin ka julgelt soovitada Olav Pedari't kes on supper instruktor ja tal on hea tiim(Y) Kui sa nendega sukelduma minna ei julge, siis ei tee sa seda kunagi;)

Mis päevast küll jutt võix olla seal merel? meie laekume 22.nov. Calimera Golden Beach'i ja mingi päev on kindlasti kavas merel seilata:)