Sandrella

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
 

5 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Mina vist teen siis nii, et võtan mingi summa kohe bahtides ja ülejäänud eurodes ja siis pangakaardi ka igaksjuhuks...kuigi arvan, et ei lähe vaja.

Aga jah, tõesti, palju päikest kõigile ja kõikjal :)

Ausalt öeldes, kui lugeda algset küsimust, mille mina esitasin, ei vasta antud link minu küsimusele. Sularahaautomaatidest tuli juttu hiljem. Ja minu arvates on tore teada, kes, kuhu ja kauaks reisib. Vb pole see selle foorumi eesmärk, aga arvatavasti pole eesmärk ka see, et kohe peaks midagi ütlema kui ei meeldi.

Mis arvate praegusest ilmast seal, nagu finnmatkat.fi kodulehelt Krabi ilma vaadates on 29 kraadi ja pilves ja vihmane...

Ma neljapäeval Helsingist Indiasse ja sealt Krabile...aga ainult 2 nädalaks :(

Okei, tegelt tahan juba minna :)

Ja aitäh kõigile nõuandjatele, sain palju targemaks...

Ma arvan, et mitte...

Muidu, millal lähed ja kus algpunkt (mis riigist lend algab) ja lõpppunkt? Huvi lihtsalt :)

Viisa on olemas.

Okei kui ma oletame vahetan Eestis 1000 EEK bahtideks, siis ma saan u 3450 THB? Aga kui ma tahan võtta raha seal välja siis ma saan sama summa (3450 THB) ja maksan 1055 EEK, või seal on siis parem kurss, et saab sama raha eest rohkem bahte?

Aga kas sularahaautomaadist välja võttes, siis ei ole mingit suurt teenustasu? Saab tavalise ühispanga kaardiga? Veel olen lugenud, et krediitkaart pidi ka üks hea asi olema, aga mul ei ole kunagi siin Eestis vaja läinud, selleks pole ka krediitkaarti, mida kaasa võtta.

Ok, nagu ma siis aru saan on otstarbekam ja kasulikum vahetada siit eure ja dollareid ning seal kohalikuks, kuid samas on lihtsam kohe siin kohalikuks vahetada.

Mul ongi just see mure, et kuidagi hirmus oleks minna kuskile riiki, kui sul pole selle riigi raha üldse olemas alguses... Aga mu hirmud on vist veidrad...