trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

No need on ikka tasuta, sest kuidas sa ikka sellisele suurele väljakule pileteid müüd :)

Olime detsembri alguses Bouganville Playas, Playa de las Americas. Mõnus hotell, kenad armsad ja puhtad vanainimesed peamiselt. Süüa pole elus nii palju korraga näinud. Soovitan soojalt!

... pakuvad ehk ka Hunt, Pant ja Mehtonen. :) Väike grillipidu, väikesed seksuaalsed liialdused ja ohtralt alkoholi - tõeline bakhanaal.

Sai selles hotellis ööbitud ca 5 aastat tagasi. Käidud sai tookord soomlaste Tjareborgiga. Paneb imestama see, et keegi nimetu, kes pole seal ise käinudki, peab räpaseks ja 1+ hotelliks. Milleks sellised mõttetud sõnavõtud? Meie jäime abikaasaga küll väga rahule. Hommikul sai astuda õue murule, hiina kased õitsesid ja veel mingid punaste õitega ronipõõsad. Imekaunis. Päike paistab, kanaarilinnud (vist?) vidistavad ja jood terrassil oma hommikukohvi. Iga päev vahetati käterätikuid ja koristati. Kööginurk oli koos kõigi vajalikuga olemas. Asukoht vaikne ja rahulik ning, muuseas, turg asus sealt vaid kiviviske kaugusel. Ma ei mäleta sealt küll mitte midagi negatiivset. Soome vanainimesed olid ka väga sõbralikud - sellised kenad puhtad ja elurõõmsad vanainimesed. Taksosõit Playa del Inglesi maksis alla 2 EURi. soovitan ka soojalt - igatahes. Ja pealegi sai seal tõesti ainult ju magamas käidud. Selleks toiminguks pole vaja vastuvõtus kuldseid sambaid, potipalme ega purskkaevu, mille eest siis roppu raha küsitakse. Head reisi, sõbrad!

Kui sa kummagi kasuks otsustada ei suuda, siis mine Maltale, see jääb kuskile nende vahepeale.

Lõpuks ometi! Ehk ei viitsi-oska igasugused ajukääbikud enam lolle küsimusi esitada teemal, et kui palju maksab saiapäts türgis või, et tahaks reisile minna aga ise ei oska. Sisukust ehk on nüüd rohkem ja vähem pealiskaudsust. aitäh adminnidele!