trip-krainetrip-ukraine-dark

windstar

Rändur, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
9 postitust
23 kommentaari
 

17 külastatud riiki, 9% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Millist reisikaaslast otsite?

Tere! Sooviks rohkem infot?

Veel on hea hinnaga lennupileteid suusareisile!

Kuhu täpsemalt Itaaliasse plaan sõita ja mis hind?

Kuidas Teil planeeritud umbkaudu see trip?

Soovitan tutvuda ka www.olerai.ee kodulehel oleva koolivaheaja reisiga. Olen nendega käinud korduvalt ja soovitan julgelt, samas ise ka minemas nendega uuesti.

Eelmised aastad lumeolud väga head, ilmaga iial ei tea kas paistab päike või sajab. Koht ise super, nii mäestiku kui ka afterski kujul. Kindlasti saate veel parema info kui uurite www.olerai.ee korraldajate käest, ise nendega käinud ja lähen uuesti, sest sõidu võimalused piiramatud - ka off-i huvilistele.

Ei oska öelda kas igalpool on võimalik rentida kelkusid, aga Iscglis oli see võimalus olemas.

Minul küsimus selline, et kuidas seal internetiühendused? Kas leiab seal internetipunkte või on isegi võimalik WiFi?

Sai käidud alles eelmine kuu Lumi.ee-ga Soomes Levil ja pole ühtegi paha sõna öelda. Arvatavasti minek nendega jälle 05-15.02 Austriasse.

Niisiis raha makstud ja suusatama minek siis juuni alguses.

Kas kämpingutes on mingisugune küte ka või kus neid märjaks sadanud riideid muidu kuivatatakse?

Mina ka ostnud mitmele reisile just sellest firmast ja pole mitte ühte halba sõna.

Mina lihtsalt soovitasin , kuna nägin neid seal müügil, see pole keelatud. Igaüks otsustab ise kas ostab või mitte, igaühe oma valik.

Minu teada pole küll keelatud kohvris tuua. Mul laps käis Saksamaal ja tõi ka sealt koju kingituseks erinevaid alkoholi pudeleid, tal küll probleemi polnud.

Mine osta Rimist mäesuusaprillid, maksavad 79.-eek, pole nagu midagi neil viga, kui just firma nimi määrav pole.

Oleneb mitmekesi reisite, kui teid on 4 inimest, siis kasulikum võtta takso, mis maksab umbes 60.- kohalikku. Bussiga nägu küsiti 35.-kohalikku nägu ja otsustasime takso kasuks. Muidugi kõik räägivad hispaania keeles. Saabusime ise just Argentiinast ja info värske.

minu meili aadress siis järgmine windstar@hot.ee.Siis vähemalt võimalus, et netikohvikutes kodustele infot anda. Suhtlen siis juba edasi meili teel.

Kui juba lahkelt pakutakse abi info saamiseks, siis uuriks ka seda, kuhu tasuks minna ja mida vaadata. Oleme 5-liikmeline seltskond ja saame kahjuks kohapeal olla vaid kaks nädalat. Selge on see, et selle ajaga ei jõua nagunii eriti midagi avastada. Kindlasti tahame olla kuskil rannas, teha mingid eksootilised ringreisid jne.
Kuidas on seal lood internetiga? Võtan heameelega vastu ka pakutud e-maili aadressi,kui ta on veel jaanuari alguses seal olemas.

Tekkis ka järgmine küsimus, kuidas on helistamisega eestisse, kas mobiilside arenenud ja kas tasub telefon kaasa võtta, osta sealt kohalik kõnekaart?