catts

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
9 postitust
15 kommentaari
 

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kas keegi oskab öelda, kas antud hotellis või Türgi hotellides üldse sellist asja nagu WiFi ka esineb või on mõni internetipunkt? Mul on mees arvutiga abielus ja nüüd vaja uurida, kas saab kallima kaasa võtta või pole suurt mõtet?

Huvitab tegelikult kõik. Eriti aga see teekond siit Horvaatiasse. Kuna meil kaks last kaasas ja vanem 2,5 aastane, siis olekski hea lugeda milliseid olukordi või juhtumisi võib teepeal ette tulla, kas Poolas, Tsehhis, Slovakkias teepeale ka mingeid parke, mänguplatse jms jääb, kus lapsega peatus teha ja mängida. Kuidas piiriületused läksid, kas oli ka passimist või ei kontrollitud midagi ja sõida aga. Kas Poola on tõesti ummikute maa nagu mu sugulane ütles, et Poolas veedavad perekonnad nädalavahetust nii, et korjavad oma pere autosse ja lähevad ummikutesse seisma :)) Ega midagi konkreetsemat küsida ei oskagi, seepärast ongi hea teiste kogemusi lugeda, et võib silma jääda midagi, mille peale poleks ise tullagi osanud, aga väärt info sellegipoolest.

Plaanime mehega täitsa aprilli lõpus minna, 29.04 või oli see 27.04. Horizoni esimene reis väljub 29.04 ja Novatoursi oma jäi ka sinna kanti kuskil. Märtsis ostes, saad Novatoursist veel 25% alla ka. Ma läheks heameelega hiljem kui juba täitsa soe ja mõnus on, aga suve keskel sündiv laps lihtsalt ei võimalda seda :) Ei julge ise enam hiljem riskida.

Suur tänu sulle hbert, ilma osas nüüd pilt selge, aga vesi on endiselt selgusetu. Kuid pole hullu, küll selle ka selgeks saan :)

Teemasid on tõesti palju, aga enamus käsitlevad ikka seda tipphooaega seal ja selliseid, kes aprillis sealkandis ujuda tahavad, ei paista just eriti olevat. Eks ma lähen proovin ära, siis tean teinekord targem olla ja teistele nõu anda ;)

Dubai? Dubai.... Mmmmm, kas see ka mitte väga pikk lend pole? Oeh, ju me peame ikka Kanaaridega leppima, vähemalt on seal loodust ja rohelust, loodame, et siis veab ja on päikest ka. :)

Hiina tundub põnev, aga kardan et 9 h lennukis minu jaoks sel ajal liig mis liig juba. Põhjus miks ma pikka reisi ette võtta ei taha, on see et saan suvel teist korda emaks :) Seetõttu ei saa ka hiljem reisile minna, sest siis on kõht juba liiga suur ja kaua ära olla ei saa seetõttu, et koju jääb ootama 2 aastane tütar. See lihtsalt peab selline "kähkukas" reis olema, et saada mehega korrakski närv lõdvaks ja natuke sooja nahavahele :)

Kas Madeira natust külm veel märtsis pole? Portugali ja Hispaania reisipakkumised hakkavad ka alles maist kuskil ja vaatasin et Madeira keskmine õhutemperatuur märtsis 16, see on ikka minu mõistes täitsa külm.

Tai jääb kaugeks, sest nagu ka kirjutasin, siis pole aega rohkem kui nädal ja 13 tunnist lennureisi kindlasti ette võtta ei tahaks. Seega jääb orbiidile ikka euroopa ja aafrika kant, ma kardan... Aga jah, kuna me tõesti otsime SOOJA (mitte 20 kraadi nagu meie oma suvi), siis uuringi, kas seda sel ajal euroopa piires üldse võimalik saada on või peame unistuse maha matma ;)

Aitäh! Ema tundub nüüd juba veidi rahulikum :))

Ega tegelt niiväga ei tahagi minna, lihtsalt pakkus huvi kas ja mis tingimustel see võimalik oleks. Santorini väga ilus saar ja tahaks seal ka ära käia, aga ju siis mõni teine kord :)

...neile, kes seda reisi-mõtet positiivselt ja omadest kogemustest toetanud! Sain palju targemaks ja alati on hea teiste kogemusi arvesse võtta. Aga sellest hoolimata seadsime prioriteediks ikka oma lapse heaolu ja otsustasime esimesks reisiks nii pikka ja rasket reisi siiki mitte teha (nagu siin ka PAPA soovitas). Lähme hoopis lennukiga kuskile vahemere äärde, rendime kohapeal auto ja vaatame, mis laps sellest pikemast reisimisest üldse arvab ja kuidas vastu peab. Kui läheb kenasti, siis järgmisel aastal hakkame autoreisi peale mõtlema.

Aga kas enne reisi peaks ka mingid vaktsiinid tegema või pole see Euroopas reisides niiväga oluline?

Aitäh julgustuse eest! Kuna meil tirtsu praegu üli-hea autolaps on, siis ainult seetõttu ma sellise reisi peale julgesin mõtlema üldse hakatagi. Vahel paneb ennast ka hämmastama - peamiselt ta magab ja kui ei maga, siis "jutustab" valjuhäälselt ja "räägib" oma telefoniga :) Aega on meil küllaga ja võtame asja väga rahulikult. Aga murelikuks teeb just see, et kas ikka võtan kõik vajaliku kaasa ja oskan reisi põhjalikult läbi mõelda..

Suur tänu väga asjaliku kommentaari eest! Mõtleme üle ka oma Sitsiilias oleku aja, sest hakkas tõesti tunduma et paarist-kolmest päevast jääb väheks. Veelkord tänud!

Päris sellist soovitust ma küll ei oodanud :)