hiiusirje

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
 

11 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Seda kindlustusfirma tahabki, et me lennujaamamaksud tagasi küsiks, aga ma ei oska kusagilt alustada, et kuhu ma selle tagasiküsimise kirja pean saatma.

Tehtud reisitõrkekindlustus ja üks reisiseltskonna liige ei saanud haiguse tõttu reisile tulla. Reisil toimus üks lend Easyjetiga, üks Norwegianiga ja kaks Ryanairiga. Nüüd nõuab kindlustus, et tuleb lennufirmadelt taotleda tagastusi. Mis linkide kaudu neid teha tuleks? Kas keegi on sellega kunagi tegelenud ja kas olete ka raha tagasi saanud.?

Kui ei taha Weeze lennujaamas ööbida, siis soovitan seal lähedal asuvat Airbnb öömaja: https://www.airbnb.com/rooms/7748998?guests=5&s=SuLOd0D3 Peremees Samed tuleb teile lennujaama oma autoga vastu ja viib hommikul vara tagasi. See teenus maksis 25 Eur. Räägib lisaks inglise keelele ka vene keelt.

Meie läheme 23.septembril väiksesse mereäärsesse külakesse Mas Pinell, mis asub Girona lennujaamast 53 km kaugusel. Öömaja valisime oma seltskonnale leheküljelt www.lestartit.net

Kõige parem on sobivaid apartemente otsida leheküljelt www.homelidays.com Vaatasin, seal on novembriks üpris soodsaid pakkumisi. Näiteks see: http://www.homelidays.com/torremolinos/apartment-flat60732en1.htm Ise käisime suurema seltskonnaga ja ööbisime selles majas: http://www.homelidays.com/benalmadena-costa/house-villa50364en1.htm Oli väga mõnus, kuigi teile veidike suur.