trip-krainetrip-ukraine-dark

druky

Reisisell, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
 

5 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Juhtus ka mul sama jama selle Goadventurega Egiptusesse lennates. OVERBOOKING, aga mitte hotellis vaid LENNUKIS!!!!???? Mistõttu kaotasime ka terve päikeselise päeva ja kusjuures mulle ei teatud ka veel, et lennuk väljub 12.00 mitte kell 7 hommikul, kuigi algarvutuste kohaselt oli lennuaeg hoopiski kell 23.00 eelneval õhtul. Vot nii.

Kahjuks ei huvita ju mitte kedagi tarbija õigused. Ma pettusin oma paketireisis eestipoolse korralduse tõttu, hotellis ma pettuma ei pidanud. Äratulekupäev polnud ka just kõige paremini korraldatud - jällegi üks päev raisus.

No seda minagi arvan. Ja kuidas ma oma ühe kaotatud puhuksepäeva tagasi saama peaksin? Huvitav teada:D

Nii, alguseks tahan öelda, et keegi pole täiuslik, aga mina kui tarbija tahaks ikka adekveetset infot ja asjalikke reisikorraldajaid. Praeguse seisuga peaksin ma olema juba Hurghadas, aga siiani istun kodus, sest 1)tellisin reisi GoAdventurest ning pidi lennuk lahkuma 23.05 31.10, aga kell pool6 pärastlõunal helistati mulle TopTourist, et lennuk oli üle-bookitud ja me tõstsime teid kell 7.50 väljuvale lennule - seekord siis Novatoursi lennule. 2)hommikul läksime lennujaama kell 6.15, Novatoursi putka juurde, et saada sealt siis oma vaucher jms stuff. Üllataval kombel aga polnud isegi Novatoursi putka avatud ega olnud seal ka vastavat infot üleval. Kõrval-reisibüroo-poisid TezTourist aga oskasid meile anda asjakohast infot, et lennuk läheb kell 11.30.

Ühesõnaga: USKUMATU.

Kui keegi oskab anda mingit nõu, kuidas oleks õige käituda sellises situatsioonis, sest meil kadus ära nädalasest lennust ju tegelikult tervelt üks väärtuslik päikesevõtu-päev, mis 7 päeva juures on ju täitsa palju.

http://www.egyptair.com/english/Egypt

Sinna lihtsalt sisestad ja leiadki:).

Minul aga poleks vahet, kas bussi- või lennuaeg, igatahes peaksin võtma 6-se bussi, kuna lennuk jõuab 2.15 hommikul:).

mina sõidan näiteks 29. mai 6.15 lennuga Kairost Hurghadasse, see siis Egypt-Air. Pole sul vaja kuhugi bussijaama saada ega mõelda, kas buss ikka läheb. Pileti saad edukalt internetist osta ja kui mõtlema ja arvutama hakata, siis ma arvan, et ega buss odavam tulegi. Pilet maksis 216 poundi ning sõit on 1 tund. Bussis maksad 70poundi, pluss takso ca70 poundi, pluss aeg, mis on 5,5 tundi ja lisaks mugavuse erinevus. Pole veel küll seda rada läbi teinud, aga pooleteist nädala pärast on see ees:). Edu igatahahes!

Shengenis ju piire pole:)

detsember 24 sõitsin sealt üle, täiesti tühi koht, paar ootamatumat kurvi oli, sest varem neid nii sõitma ei pidanud:D

Kui palju tüli ei tee, siis hariks mina ka ennast selle keelga:) druky@hot.ee.