trip-krainetrip-ukraine-dark

happysmile

Reisisell, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari

11 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Mul sõbrad käisid Eestist külas ja nemad sõitsid autoga Eesti-Läti-Leedu-Poola-Saksamaa-Holland-Prantsusmaa-Hispaania-Portugal-Hispaania ja koju :) ja ei old hullu midagi. Pikemad peatused tegid vist Berliinis ja siis siin Barcelonas.... muidugi on hea, kui on mitu juhti nagu neil oli, et neljakeisi tulid ja kõigil olid load, et põhimõtteliselt sõideti terve aeg. Ja siis teised sõbrad tulid niimoodi, et Eestist laevaga Saksa ja sealt Amsterdami ja sealt siis Barcelonasse. Selles idees pole mitte midagi hullumeelset mu arust. Sest saad igal ajal teha peatuse, kui tunned, et võiks peatus olla ja näha rohkem, kui lennukiga punktist A punkti B sõitmisel :) kui mudiugi mingi aja limiit peal on, siis veits võibolla stressavam. nagu sõpradel oli, et 4 jaanuar nad pidid tööl olema või eestis tagasi vms... igatahes 1 jaanuri päev otsa käidi ja puhuti ja oodati millal promill kaob ja võib rooli istuda... ja nad läksid tagasi minu meelest 2 päevaga :P see ei ole eriti mõnus ma arvan, lihtsalt 48h autoga sõita ilma puhkuseta.... kindlasti mingi puhkus oli kaa... aga nohh... enivei... ma arvan, et hea mõte :)

Ma loodan, et teil on koht kus pikutada kah... Bilbaos on meeletud üleujutused, teisipäevaks lubab nt ainult viit pluss kraadi-päevaks :P Madriidis alles hiljuti oli siuke lumi maas, et uudiseid vaadates tekkis tunne nagu Eestist vaatax :) alles pühapäeval oli selline torm, et inimesi sai surma ja viga. Ja ilm üllatab aina veel ja veel :P

ma ei mäleta mis maalane see oli, kes meie käest seda küsis aga igatahes tahtis ta teada kas polaar ööd on hirmsad? Politsei Alicantes küsis kas Estonia asub Itaalias? Itaalias tuli mul Eurolinesi bussipileti müüaga vaielda u 20 minutit, et mul ei ole vaja viisat, kui ma tahan sõita tagasi Hispaaniasse. Iglud, pingviinid, elektri puudus ja jääkarud on ka asi mida ma palju olen kuulnud aga kuskil Prantsusmaa lõuna osas täiesti pisikeses külas võttis meid auto peale 1 vana onu kes teadis Tallinnat, Jaan Kirsipuud ja meie vanalinnast ja ajaloost vist küll kõike... hakkas isegi pisut piinlik, et ise ei osand nii palju kaasa rääkida. :) aga tavaliselt, kui keegi küsib kus sa pärit oled ja sa vastad "Estonia" siis tuleb siuke noogutus " aaaaaaaa" ja siis saabub vaikus ja ajude ragin :)

Selle peale ütleks Etsikesele... look whos talking? Keda sa meist tundsidki?